9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 11 Серпня, 2022

“Укрпошта” відкрила у Чернігові перше нове стаціонарне відділення з початку війни

“Укрпошта” у суботу, 28 травня, відкрила у Чернігові перше нове стаціонарне відділення під час війни.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Наразі у місті працюють 19 офісів “Укрпошти”, які надають весь спектр поштових та фінансових послуг.

“Укрпошта” у Чернігівській області не лише відновлює пошкоджені відділення, а й відкриває нові. Зараз наша мережа повноцінно працює в області і наші клієнти можуть скористатися всіма необхідними послугами або в стаціонарних або пересувних відділеннях. Вдячний нашій команді на Чернігівщині за відновлення роботи мережі: у середині квітня працювало близько 100 відділень, а на кінець травня відновлено роботу ще 80. А попереду у нашої команди відновлення зруйнованих відділень, які неможливо було швидко відбудувати”, – зазначив генеральний директор “Укрпошти” Ігор Смілянський.

На даний час у Чернігівській області працюють близько 180 відділень національного поштового оператора: 96 автоматизованих та 70 пересувних відділень. Усього з початку війни вже 266 пересувних відділень “Укрпошти” почали працювати у дев’яти областях України.

Крім того, з початку війни “Укрпошта” комп’ютеризувала 79 сільських відділень поштового зв’язку у Черкаській, Хмельницькій, Тернопільській, Рівненській, Полтавській, Луганській, Кіровоградській та Івано-Франківській областях. Таким чином 125 тис. українців, які проживають у селах із більш ніж 1,2 тис. мешканців, отримали доступ до фінансових послуг.

На сьогодні в Україні працює близько 6 тис. відділень “Укрпошти”.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають