9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 9 Грудня, 2021

Укрпошта посіла 33-тє місце у рейтингу світових пошт та обійшла РФ та Норвегію

У рейтингу Всесвітнього поштового союзу (ВПС) за індексом поштового розвитку «Укрпошта» піднялася на сім позицій та посіла 33-є місце

Національний український поштовий оператор піднявся одразу на 7 позицій у загальному рейтингу Всесвітнього поштового союзу (ВПС) та посів 33-тє місце серед 173 пошт світу.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на NaChasi 

Україна завдяки роботі Укрпошти не просто піднялася на 7 сходинок – із 40 місця на 33. Ми обійшли пошти таких країн, як РФ та Норвегія, які залучають для свого розвитку значні державні субсидії та мають істотно нижчий рівень конкуренції з приватними гравцями ринку, — зауважив в. о. генерального директора «Укрпошти» Ігор Смілянський.

Інтегрований індекс розвитку поштового зв’язку країн (2IPD) розраховуються за спеціальною методикою, яка враховує дані трекінгу про поштові відправлення (у світі понад 5,1 мдрд трекінг-статусів в 2017 р.), офіційну статистику щодо діяльності поштових операторів (враховувалося понад 100 показників), ключові власні дослідження ВПС.

Кожна зі 173 пошт країн світу оцінювалася за показниками ефективності (від 0 до 100) за такими аспектами поштового розвитку, як: надійність доставки, доступність доставки (розміри мережі та обсяги поштового обміну), портфель продуктів та послуг, інноваційність.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають