9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 5 Березня, 2021

«Укрпошта» отримає 30 мільйонів євро на модернізацію логістики

 • Європейський інвестиційний банк надасть фінансування в розмірі на 30 млн євро на модернізацію логістичної мережі “Укрпошти”, включаючи інвестиції в нові сортувальні вузли та склади, а також інвестиції в відповідну IТ-інфраструктуру.

  Відповідний проєкт рада директорів схвалила 15 травня. Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Україну комунальну.

  “Інвестиції допоможуть забезпечити якість універсального поштового обслуговування для підприємств і споживачів за доступними цінами. Крім того, інвестиції дозволять удосконалити поштові та логістичні системи” Укрпошти “для задоволення потреб внутрішніх і міжнародних ланцюжків поставок”, – наголошується в коментарі банку.

  ЄІБ також вказує, що ця операція покривається гарантією політичного ризику Євросоюзу для кредитів ЄІБ за межами ЄС.

  Загальна вартість цього проєкту становить приблизно 62 млн євро, однак інші джерела співфінансування ЄІБ не уточнює.

  Як повідомлялося, згідно з фінпланом “Укрпошта” планує залучити у 2020 році кредитні ресурси в Європейському банку реконструкції та розвитку і в ЄІБ на суму 1,722 млрд грн під реалізацію проєктів “Сільське відділення” і “Логістична мережа”, але сплата відсотків по ним не планується в 2020 році в умовах кредитного договору.

  “Укрпошта” у 2020 році планує запустити пересувні відділення в п’яти областях, а до 2024 року — вийти на прибуток понад 1 млрд грн.

  “Укрпошта” входить у сферу управління Міністерства інфраструктури. Надає близько 50 видів послуг в 10,6 тис. Відділеннях по всій Україні, ще близько 1,2 тис. Розташовано на неконтрольованої України території. Штат підприємства налічує 76 тис. Працівників, з яких 33 тис. – листоноші, 13 тис. – оператори поштового зв’язку.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Запуск київського City Express обійдеться в десять мільярдів гривень

  В Україні 22 лютого анонсували реалізацію проєкту приміських поїздів City Express в Києві, Дніпрі та Харкові. Голова...

  На Прикарпатті побудований новий пішохідний міст через річку Прут довжиною 300 метрів

  На Прикарпатті, в селі Воскресинці Коломийського району Івано-Франківської області, через річку Прут побудували новий пішохідний міст.Про це повідомив...

  На херсонській корабельні SMG модернізували судно подовживши його на 25 метрів

  На херсонській корабельні Smart Maritime Group завершена модернізація і зданий в експлуатацію суховантаж Gelius 1.Передає Національний Промисловий Портал з...

  Ferrexpo збільшує виробництво DR-окатків зі збільшеним вмістом заліза

  Компанія Ferrexpo продовжує нарощувати виробництво продукції високої якості - DR-окатків (Direct reduction iron pellets - окатки для технології прямого відновлення заліза).

  Український виробник підписав контракт на виготовлення трамваїв нової моделі для Києва

  Консорціум компаній ТОВ "Татра-Юг" та Запорізького хлібокомбінату №1 офіційно став переможцем тендеру на постачання трамваїв в місто Київ. Контракт підписаний між "Київпастрансом"...

  Чехи домовляються про виробництво малих модульних реакторів в Україні

  В Україні розглядають питання початку виробництво малих модульних реакторів (ММР). Переговори про це йдуть між Міненерго та чеським концерном Witkowitz.

  Цьогоріч в Україні з’явиться нова державна авіакомпанія

  Заступник керівника Офісу Президента України Кирило Тимошенко повідомив, що роботи зі створення державного авіаперевізника будуть завершені у 2021 році.

  У Маріуполі завершили екопроєкт з реконструкції аглофабрики на ММК ім. Ілліча на понад $ 160 мільйонів

  Маріупольський металургійний комбінат ім.Ілліча (ММК, Донецька обл.), що входить до групи "Метінвест", завершив один з найбільших екологічних проєктів в історії незалежної України...

  Зараз читають

  В Україні розробляють стратегію з забезпечення безбар’єрності в транспортній сфері

  В Україні розробляють стратегію зі створення безбар'єрного простору, куди увійдуть відповідні ініціативи у сфері транспорту.

  На херсонській корабельні SMG модернізували судно подовживши його на 25 метрів

  На херсонській корабельні Smart Maritime Group завершена модернізація і зданий в експлуатацію суховантаж Gelius 1.

  Запуск київського City Express обійдеться в десять мільярдів гривень

  В Україні 22 лютого анонсували реалізацію проєкту приміських поїздів City Express в Києві, Дніпрі та Харкові. Голова...

  Ferrexpo збільшує виробництво DR-окатків зі збільшеним вмістом заліза

  Компанія Ferrexpo продовжує нарощувати виробництво продукції високої якості - DR-окатків (Direct reduction iron pellets - окатки для...