9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 18 Серпня, 2022

“Укразалізниця” облаштувала 85% довжини Бескидського тунелю

Будівельники “Укрзалізниці” вже облаштували 85% довжини Бескидського тунелю, повідомив голова правління компанії Войцех Балчун.

Кілька свіжих цифр з будівництва: облаштовані 1527 метрів (85% від загальної довжини)тунелю, виконана гідроізоляція 1572 метрів основи, 384 метрів склепіння і стін, завершена постійна обробка 336 метрів тунелю, – написав Балчун на своїй сторінці в Facebook.

За його словами, всі роботи йдуть за графіком. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на ЦТС.

Раніше були виконані роботи з проходки, облаштування 49 ніш, 12 камер і 3 аварійних та технічних приміщень. Новий тунель буде двоколійним і матиме один кут нахилу профілю колії, що дозволить економити енергоресурси. Зараз поїзди курсують за старим одноколійному тунелю, що має перелом профілю посередині.

Рівно рік до завершення будівництва Бескидського тунелю. Рух запустимо на початку літа 2018 року. Роботи не припиняються ні на годину. Саме будівництво закінчимо в листопаді 2017 року, після чого будемо облаштовувати підходи до нового тунелю, укладати шляху, монтувати мережі енергозабезпечення освітлення, сигналізації і зв’язку. Ці роботи плануємо закінчити в травні наступного року, – повідомив Балчун.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають