9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 16 Серпня, 2022

Українські та німецькі інженери обговорили варіанти відновлення будівництва волнолому на Карантинному молі Одеського порту

Технічні та юридичні аспекти закінчення будівництва волнолому контейнерного терміналу на Карантинному молі Одеського морського порту стали предметом дискусії українських та німецьких інженерів в ході дводенної робочої зустрічі, що проходила в Одеському порту 13-14 вересня

Інженери німецької консалтингової компанії Sellhorn (штаб-квартира Гамбург, ФРН) провели попередній аналіз даних, наданих АМПУ в рамках переговорного процесу з німецьким державним банком KfW щодо залучення коштів для завершення реалізації проекту по будівництву хвилерізу, призначеного для захисту причалів контейнерного терміналу ДП «Контейнерний термінал Одеса ».

Реалізація проекту будівництва контейнерного терміналу на Карантинному молу була розпочата в 2010 році спільними зусиллями ДП «Одеський морський торговельний порт» та німецького інвестора, компанії «ГПК-Україна» (перейменована в КТО). Загальна кошторисна вартість проекту – 6,4 млрд грн, в т. Ч. Кошти АМПУ – 3,7 млрд грн, кошти інвестора – 2,7 млрд грн.  У квітні 2014 року масивні залізобетонні конструкції волнолому на ділянці 180 метрів накренилися і частково пішли під воду, через що будівництво було призупинено на 2,5 року.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Адміністрацію Одеського Морського Порту.

Проектом передбачена експлуатація причалів незалежно від завершення робіт зі зведення волнолому, що підтверджується отриманими дозвільними документами ДАБК і Регістру судноплавства України.

З початку 2016 року у нових причалах терміналу оброблено 264 судна-контейнеровоза; дохід у вигляді портових зборів і платиза надання послуг склав 9 млн доларів США.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають