9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 8 Грудня, 2023

Українські рятувальники отримали 85 нових безпілотників DJI Mavic 3

Сьогодні, 18 травня, ДСНС отримала 85 безпілотних літальних апаратів DJI Mavic 3 Fly More Combo.

Про це передає Національний Промисловий Портал з посиланням на повідомлення Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Повідомляється, що вони будуть залучені передусім для забезпечення заходів з гарантування надійної та безпечної роботи гуманітарних коридорів, а також для здійснення розвідки пожеж в екосистемах, огляду зон надзвичайних ситуацій, супроводу заходів з розмінування територій та здійснення інших заходів у сфері діяльності Служби порятунку.

«Державна служба з надзвичайних ситуацій сьогодні осучаснює роботу в частині використання безпілотних літальних апаратів і така допомога для нас надзвичайно важлива. Це, зокрема, питання супроводу гуманітарних коридорів, обстеження замінованих територій, коли ми можемо безпечно, не залучаючи фізично підрозділи, виявляти заміновані ділянки, а також питання моніторингу пожеж в екосистемах», – додав заступник Голови ДСНС з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Роман Примуш. 

Також повідомляється що дрони були отримані за допомогою міжнародних організацій, до яких звернулося по допомогу Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

Останні новини:

Зараз читають