9.5 C
Alba Iulia
Середа, 29 Червня, 2022

Українські прикордонники отримали першу партію позашляховиків від США

Перші позашляховики за проєктом міжнародної технічної допомоги від Уряду США надійшли до Держприкордонслужби України.

Про це передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

Перша партія з сорока нових пікапів Mitsubishi L200 прибула до Окремої комендатури охорони і забезпечення Держприкордонслужби у Києві, повідомили у ДПСУ.

Постачання транспортних засобів для українських прикордонників відбувається за програмою «Посилення спроможності Державної прикордонної служби України в сфері безпеки північного та східного кордону України».

Надходження допомоги українським прикордонникам проінспектувала делегація Відділу з правоохоронних питань Посольства США в Україні на чолі з Сарою Лангенкамп.

Американська технічна допомога спрямована на підвищення ефективності службової діяльності підрозділів в ході виконання завдань з охорони північного та східного державного кордону України та для ефективної протидії загрозам національній безпеці.

blank
Позашляховики для українських прикордонників. Фото: ДПСУ

Ці позашляховики будуть використовуватися співробітниками Держприкордонслужби для патрулювання величезних, важкодоступних прикордонних районів.

План спільних дій між Держприкордонслужбою та Посольством США в Україні у грудні минулого року підписали перший заступник Голови ДПСУ та начальниця відділу з міжнародних питань у сфері боротьби з незаконним обігом наркотиків та правоохоронних питань Посольства США в Україні.

Загальна сума допомоги за вказаним проєктом має сягнути 20 млн доларів США.

Окрім транспортних засобів високої прохідності українські прикордонники отримають переносні тепловізори, пневмокаркасні намети, засоби зв’язку, балістичні шоломи, модульні захисні балістичні бронежилети та багато іншого необхідного обладнання й устаткування.

blank
Позашляховики для українських прикордонників. Фото: ДПСУ

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають