9.5 C
Alba Iulia
Середа, 6 Грудня, 2023

Українське Дунайське пароплавство відкрило сезон перевезень пасажирів по Дунаю

Украинское Дунайское пароходство, ЧАО

Українське Дунайське пароплавство (УДП) в четверг, 13 квітня, відкриває свою пасажирську навігацію. Першим судном, що пішли в рейс, став теплохід “Молдавія”, передає Ізмаїльський сайт Сіті .

“Перший рейс будемо виконувати в Чернаводи з німецькими туристами – до Пассау, і там всю навігацію здійснюватимемо семиденні рейси Будапешт-Пассау. Останній рейс буде з німецькими туристами на Чернаводи. В Ізмаїл повернемося після закінчення навігації 4 листопада. Розклад – таке ж, як і в минулому році “, – розповів капітан судна Сергій Алдошкін.

В цьому році у УДП зафрахтовані три пасажирських теплохода – “Молдавія”, “Україна” і “Дніпро”. В основному перевезення на судах компанії замовляють німецькі туристи від сорока років і старше.

“Туристи, в основному, німці. Але бувають зі Швейцарії, Америки, Нової Зеландії”, – зазначив Алдошкін.

Він додав, що УДП може запропонувати більш високий рівень комфорту туристам в порівнянні з конкурентами.

“Судно велике – в порівнянні з новими судами. Наше шириною 17 метрів, у них – 11,40. Наше судно – багатопалубні, є відкриті палуби (на відміну від конкурентів, де є тільки сонячна палуба), є великий ресторан, кормові бари, музичний салон “, – зазначив капітан” Молдавії “.

Пасажирський помічник капітана Максим Морозов розповів, що в історії теплохода “Молдавія” є унікальні туристи – наприклад, сім’ї Ташнери і Феслер.

“Ці сім’ї, одна – з Баварії, а друга – з Саксонії, ходили з нами 38 раз. Я їх застав в 2006-му. Перестали, тому що вже вік … Але вони приїжджають в Пассау, щоб зустріти” Молдавію “, – розповів він.

Останні новини:

Зараз читають