9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 6 Грудня, 2022

Українське дунайське пароплавство перевезло рекордну кількість вантажів

«Українське Дунайське пароплавство» у липні 2018 року перевезло рекордну за 8 років кількість вантажу

У липні річковим флотом Українського дунайського пароплавства перевезено 314 тисяч тонн вантажів. З них експортні вантажі становили 171 тисячу тонн, між іноземними портами – 143 тисячі тонн.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на прес-службу порту

Завантаження достатнє, в основному це вугілля, окатиш, руда на порти Сербії. У зворотному напрямку – зерно з портів Угорщини та Сербії, – зазначив в.о. начальника служби експлуатації флоту Сергій Бакало.

В даний час на лінії працюють 27 караванів, на цей тиждень у рейс вийде п’ять караванів. Запланований обсяг перевезень на серпень при сприятливих умовах – 250 тисяч тонн.

МИ ПОСТІЙНО ВІДСТЕЖУЄМО ПРОГНОЗИ ПОГОДИ І РІВНІВ НА ДУНАЇ. МОЖЛИВО, З НАСТУПНОГО ТИЖНЯ СИТУАЦІЯ ЗМІНИТЬСЯ В КРАЩУ СТОРОНУ, І ФЛОТ, ВАНТАЖНИЙ І ПАСАЖИРСЬКИЙ, ПОВЕРНЕТЬСЯ ДО ШТАТНОГО РЕЖИМУ РОБОТИ, – ПОВІДОМИВ БАКАЛО.

На Нижньому і Середньому Дунаї рівні води зараз достатні для роботи, навантаження на Смедерево здійснюється з осадкою 2,3 метра. На Верхньому Дунаї обстановка не сприятлива для судноплавства, через низькі рівні води караванам доводиться працювати в екстремальному режимі, в очікуванні «прохідних» рівнів.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають