9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 24 Січня, 2021

Українське дунайське пароплавство перевезло рекордну кількість вантажів

 • «Українське Дунайське пароплавство» у липні 2018 року перевезло рекордну за 8 років кількість вантажу

  У липні річковим флотом Українського дунайського пароплавства перевезено 314 тисяч тонн вантажів. З них експортні вантажі становили 171 тисячу тонн, між іноземними портами – 143 тисячі тонн.

  Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на прес-службу порту

  Завантаження достатнє, в основному це вугілля, окатиш, руда на порти Сербії. У зворотному напрямку – зерно з портів Угорщини та Сербії, – зазначив в.о. начальника служби експлуатації флоту Сергій Бакало.

  В даний час на лінії працюють 27 караванів, на цей тиждень у рейс вийде п’ять караванів. Запланований обсяг перевезень на серпень при сприятливих умовах – 250 тисяч тонн.

  МИ ПОСТІЙНО ВІДСТЕЖУЄМО ПРОГНОЗИ ПОГОДИ І РІВНІВ НА ДУНАЇ. МОЖЛИВО, З НАСТУПНОГО ТИЖНЯ СИТУАЦІЯ ЗМІНИТЬСЯ В КРАЩУ СТОРОНУ, І ФЛОТ, ВАНТАЖНИЙ І ПАСАЖИРСЬКИЙ, ПОВЕРНЕТЬСЯ ДО ШТАТНОГО РЕЖИМУ РОБОТИ, – ПОВІДОМИВ БАКАЛО.

  На Нижньому і Середньому Дунаї рівні води зараз достатні для роботи, навантаження на Смедерево здійснюється з осадкою 2,3 метра. На Верхньому Дунаї обстановка не сприятлива для судноплавства, через низькі рівні води караванам доводиться працювати в екстремальному режимі, в очікуванні «прохідних» рівнів.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  В Україні випробовують дрон-камікадзе «Пілум» (відео)

  Українська компанія A.Drones провела льотні випробування безпілотного літака-снаряда «Пілум».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  «Аеротехніка» поставить аеродромне обладнання авіабазі Нацгвардії

  Науково-виробниче підприємство «Аеротехніка-МЛТ» поставить аеродромне обладнання авіабазі Національної гвардії України.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.Програмно-технічний...

  Київський завод прийняв на модернізацію другий літак Ан-26 для ВМС України

  Другий транспортний літак Ан-26 для Військово-морських сил України прибув на модернізацію на «Завод 410 ЦА».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням...

  Маріупольська бригада Нацгвардії отримала нову техніку

  Маріупольська бригада оперативного призначення Національної гвардії України отримала нову автотехніку.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.На...

  Донецька залізниця відремонтувала 133 кілометри колій

  Донецька залізниця у 2020 році різними видами ремонту оновила 133,16 кілометра колії.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ШоТам.

  Польща продовжує співпрацювати з Україною для ремонту винищувачів Міг-29

  Польща співпрацює з Україною по ремонту радянських винищувачів МіГ-29 зі складу національних повітряних сил.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  “Епіцентр” інвестує понад $1,2 млрд у розвиток

  Генеральний директор групи компаній "Епіцентр К" Петро Михайлишин повідомив, що у наступні два роки компанія запланувала вкласти $1,22 млрд у свій розвиток.

  «Антонов» готовий добудовувати літаки Ан-74 для Збройних сил без російських деталей

  Державне підприємство “Антонов” готове розпочати практичну роботу по 100% заміні матеріалів, комплектуючих та цілих агрегатів російського походження в літаках сімейства Ан-72/74 за...

  Зараз читають

  У Івано-Франківському університеті створили науковий парк

  На базі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу було створено науковий парк «Надійний трубопровідний транспорт енергоносіїв».

  Українські ракети запускатимуть з австралійського космодрому

  Державне космічне агентство України уклало меморандум про взаєморозуміння з австралійською компанією CosmoVision. Угодою передбачено початок співпраці щодо запусків...

  Польща продовжує співпрацювати з Україною для ремонту винищувачів Міг-29

  Польща співпрацює з Україною по ремонту радянських винищувачів МіГ-29 зі складу національних повітряних сил.

  Інвестиції в завод “Інтерпайп Сталь” за дев’ять років склали мільярд доларів

  У січні 2021 року електросталеплавильному комплексу "Інтерпайп Сталь" у місті Дніпро виповнюється 9 років. За цей період...