9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 9 Грудня, 2022

Компанія DCH займеться будівництвом доріг у Харківській та Дніпропетровській областях

Інвестиційна група DCH братиме участь в дорожньому будівництві в Україні та візьме участь у відповідних тендерах.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Про це сьогодні, 27 січня, в Києві під час презентації планів “Укравтодору” “Дороги UA 2020” повідомив власник групи Олександр Ярославський.

“Дивлячись на стан наших доріг, я вирішив і в цю сторону звернути свою увагу. Ми прийняли рішення, що DCH братиме участь в дорожньому будівництві. Ми зараз готуємося до цього і будемо брати участь в тендерах”, – розповів Ярославський.

Компанія зараз вивчає варіанти кооперації, оскільки власної дорожньої техніки у неї немає.

“Ми напевно будемо залучати когось в кооперацію. Це будуть ті компанії, які зможуть швидко адаптуватися до нашої ситуації. Ми вже провели переговори, я давно готувався до цього і знав, що ми будемо брати участь в будівництві доріг. Просто чекав план уряду”, – уточнив Ярославський.

За його словами, в першу чергу мова йде про будівництво доріг в Дніпропетровській та Харківській областях. Відповідаючи на питання, який обсяг робіт компанія зможе виконати в цьому році, Олександр Ярославський відзначив, що це будуть роботи на суму 100-200 млн дол. Максимум – 300 млн дол. Якщо врахувати, що 1 км дороги коштує в середньому 1 млн дол., то мова йде про 100-300 км. Головне очікування DCH від уряду — це фінансування.

“У DCH є досвід будівництва інфраструктурних об’єктів. До чемпіонату з футболу ми побудували аеропорти, стадіони, готелі, дороги навколо стадіону будували. Для нас цей бізнес не новий”, – резюмував Ярославський.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають