9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 10 Грудня, 2023

Українська авіакомпанія відновлює польоти з України в літньому сезоні

Через три роки після припинення польотів авіакомпанія «Авіалінії Харкова» знову почне роботу на українському ринку.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на TourDom.

Перевізник знову планує сконцентруватися на виконанні чартерних рейсів, а його партнером знову стане компанія «Пегас Туристік». Це помытно за системою онлайн-бронювання туроператора, де вже є тури з перельотом на бортах «Авіаліній Харкова». Відновлення співпраці підтвердив директор «Пегас Туристік» Дмитро Карякін, який додав, що частина річної чартерної програми в Туреччину буде виконуватися на повітряних суднах Airbus A321. За його словами, в даний час перевізник відновлює свій сертифікат експлуатанта. Попередньо відомо, що його літаки задіють на маршруті з Києва в Ізмір, ближче до літа будуть анонсовані й інші рейси.

На думку експертів, на тлі пожвавлення попиту в чартерних перевезеннях, повернення «Авіаліній Харкова» цілком логічно.

«Ринок оживає, конкуренція посилюється, все закономірно», – каже директор «Аполло-тур» Андрій Демура.

Ведучий менеджер відділу по туризму Turan Travel Любов Тішакова додає: особливо радує, що маршрути з України відкривають не тільки іноземні, а й вітчизняні авіакомпанії.

«До того ж раніше туристи були задоволені їх рівнем сервісу, сподіваюся, що так само буде і тепер», – робить висновок співрозмовниця.

Коментатори також відзначають, що в Україні з роками все більш явно позначається процес стратегічного партнерства великих туроператорів і авіакомпаній: одними з перших це зробили ANEX Tour c Azur Air і Mouzenidis Travel Ukraine з Ellinair, далі естафету підхопили Join UP! зі SkyUP, а тепер прийшла черга «Пегас Туристік».

«Це може бути правильним рішенням з точки зору оптимізації бізнес-процесів і досягнення більшої гнучкості при формуванні сітки своїх польотних програм. Але багато що залежатиме від того, який флот в результаті буде у перевізника і на яких маршрутах задіють борти», – дипломатично коментує один зі спостерігачів.

 

Останні новини:

Зараз читають