9.5 C
Alba Iulia
Субота, 2 Грудня, 2023

Україна виявилася співвласником одного з великих портів Азії

blankУкраїна володіє 37% порту Лотос, розташованого недалеко від Хошиміну у В’єтнамі. Порт є одним з активів розграбованого Чорноморського морського пароплавства, і наша країна має намір вимагати дивіденди, належні за законом.

Тільки деякі посвячені знають, що в Україні на один порт більше. Наша держава є власником 37% порту Лотос, у м Хошимін у В’єтнамі, – повідомив міністр інфраструктури України Володимир Омелян на своїй сторінці в Facebook..

За словами Омеляна, порт входить до числа найбільших у В’єтнамі. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на ЦТС.

27 лютого делегація Міністерства інфраструктури України на чолі з арбітражним керуючим ЧМП Євгеном Лахненко, виїхала до В’єтнаму з метою проведення аудиту спільного українсько-в’єтнамського підприємства “Лотос”, яке з 2011 року не виплачувало дивіденди українській стороні у зв’язку з протиправною діяльністю представника ЧМП у В’єтнамі .

До складу делегації також увійшли представники СБУ, які передали виклик на допит в НАБУ вищезазначеного особі. Основне завдання нашої делегації – повний аудит спільного українсько-в’єтнамського підприємства “Лотос” і виплата дивідендів українській стороні, тому що збитки від недоотримання прибутку вже оцінюються в сотні тисяч доларів США. Зараз це питання знаходиться під особистим контролем у мого заступника Юрія Лавренюка, – поінформував Володимир Омелян.

Останні новини:

Зараз читають