9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 9 Червня, 2023

Україна відновила два залізничних маршрути до Польщі (фото)

Відновлено рух потягів на двох дільницях на кордоні з Польщею, – для цього “Укрзалізниця” відремонтувала майже 70 км колій, оновила 10 мостів на дільницях Держкордон-Старжава-Хирів-Нижанковичі-Держкордон (лінія 102) та Хирів-Самбір.

Про це повідомили у Міністерстві розвитку громад, територій та інфраструктури України, передає Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Також УЗ відремонтувала вокзальну інфраструктуру в Хирові, Нижанковичах та Старжаві.

“Завдяки завершенню цих проєктів ми суттєво наростимо пропускну спроможність нашого західного кордону, зокрема його ключового напрямку – польського. Це додаткові можливості для експортерів, додаткові логістичні шляхи для транспортування міжнародної допомоги Україні та прискорення інтеграції України в європейський ринок”, – прокоментував віцепрем’єр-міністр з відновлення України – міністр розвитку громад, територій та інфраструктури Олександр Кубраков.

blank
Відновлена залізниця до кордону з Польщею. Фото: Міністерство відновлення
blank
Відновлена залізниця до кордону з Польщею. Карта Міністерства відновлення

Відновлення цих двох дільниць є не єдиними залізничними проєктами, які реалізуються протягом останніх місяців. У 2022 році завершили реконструкцію та електрифікацію дільниці Ковель-Ізов-Держкордон.

“Партнерство України та Польщі наразі є наріжним каменем не тільки стабільних логістичних маршрутів для експортерів, але й забезпечення обороноздатності України”, – додав Кубраков.

blank
Відновлена залізниця до кордону з Польщею. Фото: Міністерство відновлення
blank
Відновлена залізниця до кордону з Польщею. Фото: Міністерство відновлення

Також зазначається, що окрім цього, продовжується розвиток автомобільної прикордонної інфраструктури в рамках проєкту “Відкритий кордон”.

Зокрема, відкрито для руху пустих вантажівок пункт пропуску “Нижанковичі-Мальховіце”, модернізовано та збільшено пропускну спроможність пункту “Краківець-Корчова”, а також знайдено інфраструктурне рішення для зменшення черг в пункті “Ягодин-Дорогуськ”.

Останні новини:

Зараз читають