9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 29 Вересня, 2023

Україна відкриває на кордоні з Румунією два нові КПП

Кабінет міністрів України схвалив розпорядження про відкриття двох пунктів пропуску (КПП) на кордоні з Румунією: “Дяківці” та “Красноїльськ”.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Зазначається, що такий крок був необхідний з урахуванням транспортних потоків та чисельного переміщення людей через пункти пропуску у зв’язку з військовою агресією росії проти України.

Схваленим розпорядженням, зокрема, передбачено, що після забезпечення Держмитслужбою та Держприкордонслужбою роботи відповідних підрозділів знову пункти пропуску діятимуть таким чином:

  • пункт “Дяківці” – для пішохідного та автомобільного сполучення (включаючи автобуси), крім вантажного, з постійним режимом функціонування та цілодобовим часом роботи;
  • пункт “Красноїльськ” – для пішохідного та автомобільного сполучення (до 3,5 тонни), крім вантажного, з постійним режимом функціонування та часом роботи з 8 до 20 години.

“Відкриття нових пунктів пропуску та пунктів контролю на українсько-румунському державному кордоні дозволить створити сприятливі умови для зменшення навантаження на існуючі пункти пропуску Чернівецької та Закарпатської областей в умовах воєнного стану”, – зазначили у Мінфіні.

Останні новини:

Зараз читають