9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Червня, 2022

Україна та Польща збільшать пропускну спроможність пункту пропуску в Ягодині

Україна та Польща в рамках проєкту “відкритий кордон” після збільшення пропускної спроможності на пункті у Краківці (Львівська обл.) займуться розширенням пункту в Ягодині (Волинська обл.).

Про це повідомив міністр інфраструктури Олександр Кубраков у рамках інформаційного марафону, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

За його словами, роботи зі збільшення на 50% пропускної спроможності на пункті “Краковець-Корчова” планується завершити наприкінці цього тижня.

Водночас, зазначив міністр, без розблокування морських портів Україна може експортувати лише 20-30% від потенційних обсягів.

“Ми робимо все можливе та неможливе. Дуже непогані результати показують “Укрзалізниця”, вантажівки через пункти пропуску. Непогані результати по Дунаю, але все одно це не може замінити наші морські порти, бо все це покриє 20-30% від можливості, яку ми могли експортувати через них”, – пояснив Кубраков.

Зазначимо, що Україна та Польща в рамках проєкту “Відкритий кордон” домовилися впродовж наступних тижнів збільшити пропускну спроможність на пункті пропуску “Краковець-Корчова” щонайменше на 50%, зокрема шляхом збільшення кількості смуг для вантажівок і створення додаткових павільйонів для митного та паспортного контролю.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають