9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 28 Червня, 2022

Україна та Польща на рівні ЄС представлять проєкт швидкісного залізничного сполучення між Києвом та Варшавою

Україна та Польща мають намір об’єднати зусилля щодо запуску швидкісного залізничного сполучення між Києвом та Варшавою та готуються до презентації проєкту на рівні Європейського Союзу.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Зазначається, що міністр інфраструктури Олександр Кубраков, заступник міністра інфраструктури Мустафа Найєм та керівник “Укрзалізниці” Олександр Камишин здійснили робочу поїздку до Республіки Польща. У рамках візиту українська делегація провела зустріч із міністром інфраструктури Польщі Анджеєм Адамчиком.

“Зокрема, ми вже синхронізували наші дії щодо реалізації проєкту високошвидкісного залізничного сполучення між Києвом і Варшавою. Цей проєкт спільно з Польщею плануємо представити на рівні Європейського Союзу. українсько-польському кордоні, що є важливим транспортним коридором для наших сусідів”, – наголосив міністр інфраструктури України Олександр Кубраков.

blank

Також на зустрічі обговорювалося питання будівництва нових автобанів до західного кордону – йдеться про будівництво першої концесійної дороги Краківець-Львів-Броди-Рівне, а також масштабне оновлення дороги М-07 Київ-Ковель-Ягодин, з підвищенням її до I-ї категорії.

Окрім того, сторони обговорили модернізацію міжнародних автомобільних пунктів пропуску, яка передбачає оновлення ключових багатосторонніх прикордонних пунктів пропуску на кордоні з ЄС. Зокрема, важливою є модернізація ключового українсько-польського пункту пропуску у Ягодині.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що між Львовом та Варшавою за два роки побудують євроколію, яка дозволить запустити швидкісні потяги між сусідніми країнами.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають