9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 3 Жовтня, 2023

Україна та Болгарія розробляють новий проект угоди по залізнично-паромному вантажосполученню

Міністерство інфраструктури України спільно з Міністерством транспорту, інформаційних технологій і зв’язку Республіки Болгарія домовилися про розробку нового проекту міжурядової угоди про організацію міжнародного прямого вантажного залізнично-поромного сполучення.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Інтерфакс-Україна

17 листопада відбулася зустріч заступника міністра інфраструктури Юрія Лавренюка із заступником міністра транспорту, інформаційних технологій і зв’язку Болгарії Великий Занчев.

Сторони обговорили проблему класифікації болгарських поромів “Героїв Одеси” і “Героїв Севастополя” під час нарахування портових зборів у порту “Чорноморськ” і проект нової міжурядової угоди про організацію міжнародного прямого вантажного залізнично-поромного сполучення між Україною та Республікою Болгарія.

На сьогодні положення діючих угод обмежують розвиток залізнично-поромного сполучення і тому потребують оновлення.  Також сторони домовилися про надання знижки в розмірі 20%, яка буде застосовуватися на підставі рішення уряду про зменшення з 1 січня 2018 року ставок портових зборів на 20%.

Останні новини:

Зараз читають