9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 6 Лютого, 2023

Україна стала найбільш динамічним регіоном для flydubai в 2016 році

blankУ 2016 році лоукост-компанія з ОАЕ flydubai на 26% збільшила перевезення пасажирів між Україною та Дубаєм. Загальний пасажиропотік перевізника за цей період зріс на 14,4% і склав 10,4 млн чоловік.

Динаміка зростання по інших регіонах виглядає так: Центральна Азія (Казахстан, Киргизстан, Таджикистан і Туркменістан) – 23%, Індійський субконтинент – 22%, Європа – 19%, Росія і Африка – по 3%.

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-центр авіакомпанії.

При цьому статистика збільшення кількості пасажирів, які подорожують в бізнес-класі показує іншу картину. Лідером в цьому сегменті стали країни Кавказу. “Тут зростання склало 88%, що пов’язано зі спрощенням візового режиму і подальшим збільшенням попиту на в’їзний і виїзний туризм”, – наголошується в повідомленні авіакомпанії. Гарну динаміку показали Європа (38%), а також країни Затоки та Близького Сходу (24%).

Фінансові показали flydubai за 2016 рік показали більш скромну динаміку зростання, а в деяких випадках – падіння. Оборот авіакомпанії зріс на 2,4% до 1,37 млрд доларів. При цьому прибуток, навпаки, скоротилася в 3 рази до 8,6 млрд доларів.

“На діяльність компанії впливали несприятливі фактори, що спостерігалися ще в перші шість місяців, що позначилося на зниженні загального обсягу доходу”, – відзначили в flydubai. Йдеться про катастрофу в березні минулого року літака Boeing 737, що виконував рейс flydubai за маршрутом Дубай – Ростов-на-Дону. В авіакомпанії стверджують, що в другому півріччі комерційні та операційні показники значно покращилися.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають