9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 29 Вересня, 2023

Україна приєдналася до Европейської мережі транспортних шляхів

Україна приєдналася до Європейської транспортної мережі TEN-T. Відповідний договір підписали Міністр закордонних справ Павло Клімкін та високий представник Європейського Союзу Федеріка Могеріні

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на “КорреспонденТ” 

Одним з важливих практичних результатів Брюссельського саміту Східного партнерства стало підписання міністром закордонних справ України Павлом Клімкіним і високим представником ЄС Федерікою Могеріні “Взаєморозуміння високого рівня” між Україною і ЄС про поширення індикативних карт Європейської транспортної мережі TEN-T на Україну, – повідомляє прес-служба МЗС.

Це рішення сприятиме підвищенню конкурентоспроможності українських транспортних коридорів, удосконалення логістики, а також спрощенню формальностей в сфері транспорту між Україною та ЄС.

Підписав Взаєморозуміння високого рівня про поширення карт Транс’європейської транспортної мережі (TEN-T) на Україну. Важливий крок для подальшої інтеграції транспортних мереж України і ЄС – тепер будемо в європейській мережі, – пізніше прокоментував цей крок Клімкін.

Останні новини:

Зараз читають