9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 28 Червня, 2022

Україна планує побудувати додаткові залізничні термінали на кордоні з країнами ЄС

Для збалансування довоєнних обсягів експорту український уряд планує побудувати додаткові залізничні термінали на стиках із Польщею, Словаччиною, Угорщиною та Румунією.

Про це повідомив міністр інфраструктури України Олександр Кубраков у Фейсбуці, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Укрінформ.

«Для збалансування довоєнних обсягів експорту нами уже заплановано в найближчий рік створити додаткові залізничні термінали на стиках із Польщею, Словаччиною, Угорщиною та Румунією», — наголосив Кубраков під час засідання Комітету Європарламенту з питань транспорту та туризму (TRAN).

blank

Як зазначив міністр, задля запобігання світовій продовольчій кризі та врятування українського експорту уряд спільно з системоутворюючими підприємствами країни напрацьовує точкові рішення для відновлення ланцюгів постачань, а спільно з сусідніми країнами розробляє численні інфраструктурні проєкти, які розширять «вузькі місця» на кордоні та дозволять пришвидшити рух товарів.

«Зокрема, велику увагу приділяємо збільшенню транспортного потенціалу залізничного сполучення. Очікуємо, що в співпраці з європейськими партнерами збільшимо перевезення вантажів залізницею хоча би на 50% від довоєнного рівня. Це особливо важливо, враховуючи залежність світових ринків від українського агроекспорту», — підкреслив Кубраков.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають