9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 24 Травня, 2022

Україна отримає 200 мільйонів євро на розвиток громадського транспорту

Україна отримає 200 мільйонів євро кредитних коштів від міжнародних фінансових організацій у межах реалізації проєкту “Міський громадський транспорт України ІІ”.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Суспільне.

“Ми бачимо підвищений інтерес місцевих громад до участі у таких проєктах і пропонуємо їм подальше розширення інструментарію для розвитку міської мобільності. Вкладаючи гроші в розвиток громадського транспорту та його інфраструктури ми стимулюємо економічний розвиток нашої країни, створюючи нові робочі місця на машинобудівних підприємствах, а також забезпечуємо розвиток екологічно чистого вітчизняного громадського транспорту. Це є гарна можливість для міської влади підвищити якість життя для громадян”, — зазначив заступник міністра фінансів Олександр Кава.

Як зазначається, кредит надаватиме Європейський інвестиційний банк та Європейський банк реконструкцій та розвитку.

На ці кошти мають побудувати й модернізувати трамвайні та тролейбусні лінії у Черкасах, Білій Церкві, Кам’янському, Дніпрі, Львові, Кременчуці та Запоріжжі.

Крім того, мають придбати нові автобуси, тролейбуси, трамваї та вагони метро для таких міст: Сєвєродонецьк, Вінниця, Ужгород, Черкаси, Кременчук, Біла Церква, Мелітополь, Кам’янське, Хмельницький, Тернопіль, Кривий Ріг, Дніпро, Луцьк, Запоріжжя, Львів, Полтава, Одеса, Чернівці й інших.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають