9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 10 Грудня, 2023

Україна отримає 130 французьких локомотивів Alstom

Україна та Франція остаточно домовилися про постачання 130 локомотивів французької кампанії Alstom Transport SA на загальну суму 900 млн євро.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

“Ми фіналізували домовленості та перевели на практичну стадію реалізації важливий проєкт про постачання 130 локомотивів кампанії Alstom на суму 900 млн євро”, – сказав президент України на спільній із президентом Франції Емманюелем Макроном пресконференції у Києві.

Протокол про співпрацю, що фіксує ключові домовленості між компаніями, підписали голова правління АТ УЗ Олександр Камишин та генеральний директор компанії Alstom Анрі Попар-Лафаржем.

“Це не просто домовленість на постачання локомотивів – це інтеграція України в економічну систему та транспортну мережу Євросоюзу”, – зазначив міністр інфраструктури Олександр Кубраков.

Протокол передбачає унікальні умови постачання, зокрема надання фінансової позики на 14 років казначейством Франції та банківським консорціумом у розмірі 85% вартості контракту. Авансовий платіж за постачання локомотивів становить 15%.

Як уточнили в “Укрзалізниці”, підписаний протокол – це ще не контракт із французькою компанією на постачання локомотивів.

Фото: Desautel SAS

Також у рамках пресконференція президент України зазначив, що було фіналізовано домовленість про постачання в Україну 370 одиниць пожежно-рятувальної техніки французької компанії Desautel SAS на 300 млн євро.

Останні новини:

Зараз читають