9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 2 Жовтня, 2023

Україна обговорює модернізацію прикордонної інфраструктури з UNODS та UNOPS

Державне агентство відновлення та розвитку інфраструктури України обговорює потенційну співпрацю щодо модернізації прикордонної інфраструктури з UNODS та UNOPS.

Передає Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

“Йде підготовка до модернізації пунктів пропуску, які вже з червня мають перейти до зони відповідальності Агентства відновлення згідно з Постановою Уряду №280. Держагентство займатиметься будівництвом, реконструкцією, ремонтом, облаштуванням та модернізацією ПП, їхнім утриманням та експлуатацією”, – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що у контексті цієї зони відповідальності Агентством ведеться активна підготовка до запуску робіт в цьому напрямку, включаючи залучення міжнародних партнерів до співпраці.

Так, в Агентстві відновлення відбулась одна з таких зустрічей – з представниками UNOPS та UNODS  щодо потенційної співпраці для розвитку прикордонної інфраструктури України.

Серед пріоритетних пунктів пропуску, які обговорювались на зустрічі, ті що на кордоні з Польщею, Румунією, Словаччиною та Угорщиною. 

“Обговорили з UNODS та UNOPS перспективи разом провести оцінку інфраструктури пунктів пропуску. Зокрема того, наскільки вона відповідає актуальним потребам огляду вантажів та подорожуючих”, – йдеться в повідомленні.

Останні новини:

Зараз читають