9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 14 Серпня, 2022

Україна може отримати систему, яка дозволяє моніторинг онлайн всі етапи дорожнього будівництва

Україна має шанс отримати систему, яка дозволяє он-лайн моніторинг всіх етапів дорожнього будівництва: від отримання тендерних заявок до передачі  об’єктів в експлуатацію.

Про це заявив Міністр інфраструктури Володимир Омелян під час публічної презентації програмного комплексу для управління інфраструктурними проектами – «Прозоре будівництво» (на основі досвіду міста Сеул, Республіка Корея), а також публічного порталу CoST, яка відбулась сьогодні, 12 вересня, у Міністерстві. У заході також взяли участь представники Державного агентства автомобільних доріг України, ПРООН в Україні, Київської міської державної адміністрації, а також представники міжнародних фінансових інституцій і міжнародних партнерів.

Хочу подякувати Програмі розвитку ООН в Україні за якісне технічне завдання, на основі якого Міністерство інфраструктури підготувало тендерну документацію і впродовж двох тижнів оголосить на ProZorro тендер на розробку системи «Прозоре будівництво». Ми хочемо запросити потужні українські та іноземні IT-компанії, які працюють в сфері автоматизації управління, до участі в тендері. У нас є унікальний шанс отримати для України систему, яка дозволяє он-лайн моніторинг всіх етапів будівництва: від отримання тендерних заявок до передачі об’єктів в експлуатацію. Ми матимемо можливість спостерігати це не тільки на дорогах державного значення, а й місцевого, – наголосив Володимир Омелян.

За словами міністра, наступний рік буде переломний для інфраструктури.  На баланс областей передається 120 тисяч кілометрів доріг. Вони отримають фінансування близько 30 мільярдів. На державні дороги буде близька 10 мільярдів.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають