9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 28 Вересня, 2023

Україна і Німеччина зацікавлені в завершенні будівництва хвилерізу в Одеському порту

blankДочірнє підприємство “Контейнерний термінал Одеса” (КТО) німецької HHLA International GmbH заявляє про необхідність якнайшвидшого виконання з боку АМПУ своїх зобов’язань по будівництву захисного хвилерізу в акваторії Карантинного молу як невід’ємної частини інвестпроекту і необхідної для безпечної експлуатації нового контейнерного терміналу. 

Мова про це йшла в ході візиту держсекретаря Федерального міністерства транспорту і цифровий інфраструктури Німеччини Райнера Бомба, який ознайомився з ходом реалізації інвестпроекту “Карантинний мол” в Одеському порту.

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-центр АМПУ.

Згідно з повідомленням, вказаний хвилелом був частково побудований силами АМПУ, однак більша його частина була деформована в квітні 2014 року внаслідок певних помилок.

Нашим прагненням є якнайшвидше реалізувати будівництво хвилелому, оскільки це необхідно для подальшого розвитку порту. У першу чергу ми разом з усіма задіяними сторонами добиваємося укладення договору на виконання ТЕО. Одеса має величезне значення для розвитку України. Також важливо, щоб поряд з ефективною роботою порту, було збудовано сучасне повідомлення з внутрішніми районами країни, – заявив Бомба.

В ході зустрічі гендиректор ХТО Анастас Коккін розповів, що з метою реалізації даного проекту компанія брала позику в банку, який належить уряду Німеччини, а група HHLA отримала держгарантію уряду Німеччини в формі страхування ризиків інвестдіяльності в Україні. У зв’язку з цим, в інтересах України і Німеччини якнайшвидше і успішне завершення проекту будівництва контейнерного терміналу на Карантинному молу, а відновлення і завершення будівництва захисної хвилерізу є обов’язковою умовою для цього.

Останні новини:

Зараз читають