9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 8 Серпня, 2022

Україна та Китай проведуть ревізію “Повітряного експреса” та інших проектів

Україна сподівається знайти компромісне рішення по кредиту Китайської національної корпорації машинної індустрії та генеральних підрядів (ССЕС) для більш дешевої реалізації проекту “Повітряний експрес” та інших проектів, для чого створила спільну групу з CCEC.

Про це повідомив перший віце-прем’єр, глава Мінекономрозвитку Степан Кубів, передає Національний промисловий портал, з посиланням на ЦТС.

“Вона складається з представників міністерств і парламенту і до середини листопада проведе ревізію цього та інших діючих проектів Україна-Китай, визначить першочергові завдання і надасть пропозиції щодо їх оптимальної реалізації”, – повідомив Кубів за підсумками проведеної в середу в Києві зустрічі з представниками CCEC.

На його думку, такий конструктивний діалог дозволить вирішити існуючі проблемні питання та знайти взаємовигідне рішення, яке влаштує пасажирів і буде більш економним з точки зору виконання.

Кубів зазначив, що між Києвом і аеропортом Бориспіль потрібен швидкісний поїзд, однак такий проект повинен бути фінансово окупається. “Наприклад, трам-трейн. Тому що це більш вигідна альтернатива проекту” Повітряний експрес “, ініційованого у 2011 році”, – зазначив перший віце-прем’єр.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають