9.5 C
Alba Iulia
Середа, 20 Січня, 2021

Україна та Китай проведуть ревізію “Повітряного експреса” та інших проектів

 • Україна сподівається знайти компромісне рішення по кредиту Китайської національної корпорації машинної індустрії та генеральних підрядів (ССЕС) для більш дешевої реалізації проекту “Повітряний експрес” та інших проектів, для чого створила спільну групу з CCEC.

  Про це повідомив перший віце-прем’єр, глава Мінекономрозвитку Степан Кубів, передає Національний промисловий портал, з посиланням на ЦТС.

  “Вона складається з представників міністерств і парламенту і до середини листопада проведе ревізію цього та інших діючих проектів Україна-Китай, визначить першочергові завдання і надасть пропозиції щодо їх оптимальної реалізації”, – повідомив Кубів за підсумками проведеної в середу в Києві зустрічі з представниками CCEC.

  На його думку, такий конструктивний діалог дозволить вирішити існуючі проблемні питання та знайти взаємовигідне рішення, яке влаштує пасажирів і буде більш економним з точки зору виконання.

  Кубів зазначив, що між Києвом і аеропортом Бориспіль потрібен швидкісний поїзд, однак такий проект повинен бути фінансово окупається. “Наприклад, трам-трейн. Тому що це більш вигідна альтернатива проекту” Повітряний експрес “, ініційованого у 2011 році”, – зазначив перший віце-прем’єр.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Харків отримав чергову партію тролейбусів “Богдан”

  Представники Харківського КП «ТРОЛЕЙБУСНЕ ДЕПО № 3» прийняли нову партію тролейбусів "Богдан" у Луцьку. Цього разу було...

  У Запорізькій області збудували біоелектростанцію

  У місті Токмак Запорізької побудували біотеплоелектростанцію «Придніпровська БіоТЕС». Станція стане майданчиком для розвитку індустріального парку на території південної промзони міста.Передає...

  У будівництві аеропорту на Закарпатті визначили переможця передпроєктних робіт

  Переможцем тендеру з виконання передпроєктних робіт із будівництва аеропорту на Закарпатті став консорціум “Ленд Буд Проект ЮА”. Очікувана вартість робіт становитиме 4...

  Українські морпіхи отримають амфібійні можливості

  Морська піхота Військово-морських сил України отримає амфібійні можливості.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.В складі військових...

  У Івано-Франківському університеті створили науковий парк

  На базі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу було створено науковий парк «Надійний трубопровідний транспорт енергоносіїв».Передає Національний...

  П’ять міст України купували трамваї у 2020 році

  У 2020 році п'ять міст України придбали 49 трамваїв.Цю інформацію надав ресурс AllTransUA, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  Водолазна школа ВМС України отримала нові гідрокомбінезони

  Водолазна Школа Військово-морських сил ЗС України отримала нові костюми, мова йде про сучасні гідрокомбінезони сухого та мокрого типу польської марки «Eques».

  В Україні створять фонд стартапів лісового господарства

  "Лісовий інноваційно-аналітичний центр" почав створення Фонду лісопромислових стартапів. Створення фонду розпочато за дорученням глави Держагентства лісових ресурсів України Василя Кузьовіча.

  Зараз читають

  Українські морпіхи отримають амфібійні можливості

  Морська піхота Військово-морських сил України отримає амфібійні можливості.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  “Укрзалізниця” буде розвивати інтермодальний маршрут Туреччина — Україна — Польща

  "Укрзалізниця" планує розвивати інтермодальний маршрут Туреччина — Україна — Польща.Про це повідомив...

  ТОП-5 найбільших суден, які торік заходили у порт “Південний”

  Назва 5 найбільших судів, які захопили в морському порту Південний у грудні 2020 року.

  В Україні відремонтують вже четвертий Ан-32Б для Шрі-Ланки

  Державне підприємство «Завод 410 ЦА» цього року продовжить ремонт транспортних літаків Ан-32Б ВПС Республіки Шрі-Ланка – незабаром...