9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 18 Травня, 2021

Україна і Білорусь домовилися відновити річкові перевезення

 • Україна і Білорусь зацікавлені у відновленні і розвитку перевезень водним транспортом. Відповідне питання обговорювалося в ході дев’ятого засідання україно-білоруської робочої групи з питань транспорту, яке відбулося в Бресті 2-3 березня.

  Як повідомила прес-служба Міністерства інфраструктури, українську сторону на зустрічі представляв заступник міністра інфраструктури з питань європейської інтеграції Віктор Довгань, білоруську – міністр транспорту і комунікацій Олександр Шишка. Передає Національний промисловий портал.

  Зокрема, сторони домовилися звернутися до Єврокомісії із заявою про включення маршруту Е-40 в Транс-Європейську транспортна мережа (TEN-T).

  Крім того, сторони обговорили програму комплексного розвитку коридору Балтійське море – Чорне море.

  З метою розвитку міжнародної торгівлі і вільного переміщення товарів і послуг Віктор Довгань акцентував увагу на роботі, яка проводиться для створення нових внутрішніх механізмів і міжнародних інструментів при формуванні нової транспортної стратегії, – йдеться в повідомленні.

  У сфері залізничного транспорту боку встановили єдині тарифи на вантажоперевезення в складі поїздів «Вікінг» та Zubr і погодили фіксований графік руху.

  Існує потреба в залученні нового оператора для організації мультимодального сервісу в напрямку Туреччини, Грузії, Азербайджану, Казахстану, Китаю та інших країн, що дозволить розширити географію вантажообігу і залучити додаткові обсяги вантажів у складі поїздів. З метою збільшення обсягів перевезень транзитних вантажів по території України з (в) Білорусі на 2017 рік встановлено конкурентні тарифи. Сторони домовилися організувати в 2017 році роботу по здійсненню перевезень вантажів і порожнього рухомого складу із застосуванням електронного документообігу, – наголошується в повідомленні.

  У сфері автомобільних перевезень сторони обговорили обсяг квоти дозволів на виконання міжнародних автомобільних перевезень у 2017 році. Остаточний обсяг квоти буде встановлено за підсумками чергового засідання україно-білоруської змішаної комісії з питань міжнародних автомобільних перевезень, яке відбудеться 6-7 червня в Україні. Як очікується, квота буде не нижче зазначеної кількості 56 тис. Дозволів.

  Крім того, Україна запропонувала обговорити лібералізацію міжнародних автомобільних перевезень, зокрема, скасування дозволів для автотранспорту з високим екологічним стандартом.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Завод “Радіовимірювач” виготовив дві станції “Мінерал-У” для комплексу крилатих ракет “Нептун”

  У Києві на державному підприємстві “Радіовимірювач” вже виготовили дві станції багатофункціонального радіолокаційного комплексу “Мінерал-У”, який розробив “Квант-Радіолокація”....

  Україна передала США список потреб в озброєннях та техніці для Збройних сил

  Стало відомо, що Україна передала США список самих екстрених потреб для армії, про що заявив голова МЗС Дмитро Кулеба.

  БПЛА «Лелека-100» прийнято на озброєння української армії

  Безпілотний авіаційний комплекс «Лелека-100» прийнято на озброєння Збройних сил України.Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Мілітарний.

  У Рахівському районі будують найвищу підпірну стінку в Україні (фото)

  У Держагентстві автомобільних доріг України показали процес будівництва найвищої підпірної стіни в країні.Вона знаходиться в Закарпатській області на...

  “Нова Пошта” запустила доставку з онлайн-магазинів Німеччини

  "Нова Пошта Глобал", що входить до групи компаній "Нова Пошта", запустила доставлення з магазинів Німеччини через платформу NP Shopping.

  “Укрзалізниця” відновлює перші міжнародні пасажирські залізничні маршрути

  В "Укрзалізниці" повідомили, що у зв'язку зі стабілізацією ситуації з поширенням коронавірусної інфекції та за сприяння залізничних адміністрацій Угорщини та Австрії, погоджено...

  “Укрзалізниця” розпочала електрифікацію залізниці від Ковеля до кордону з Польщею

  "Укрзалізниця" розпочала роботи з електрифікації 94-кілометрового напрямку Ковель - Ізов - Держкордон, а основні роботи повинні стартувати вже влітку, повідомив під час...

  На Одещині відкрили новозбудовану частину мосту через Хаджибейський лиман (фото)

  В Одеській області на мосту через Хаджибейський лиман 28 квітня повністю відкрито рух автотранспорту.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  Зараз читають

  У Рахівському районі будують найвищу підпірну стінку в Україні (фото)

  У Держагентстві автомобільних доріг України показали процес будівництва найвищої підпірної стіни в країні.Вона...

  Міжнародна служба замовлення таксі Bolt починає працювати у Чернівцях

  Міжнародна платформа для замовлення поїздок Bolt оголосила про запуск сервісу в Чернівцях.Передає Національний Промисловий...

  До кінця року МВС очікує отримати 28 гелікоптерів Airbus

  Міністерство внутрішніх справ України очікує постачання 28 гелікоптерів виробництва компанії Airbus цього року.Про...

  В Україні спростили систему підготовки та дипломування моряків

  Міністерство юстиції України зареєструвало затверджений Міністерством інфраструктури України наказ від 6 квітня 2021 року №201 "Про внесення...