9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 21 Січня, 2021

Україна і Білорусь домовилися відновити річкові перевезення

 • Україна і Білорусь зацікавлені у відновленні і розвитку перевезень водним транспортом. Відповідне питання обговорювалося в ході дев’ятого засідання україно-білоруської робочої групи з питань транспорту, яке відбулося в Бресті 2-3 березня.

  Як повідомила прес-служба Міністерства інфраструктури, українську сторону на зустрічі представляв заступник міністра інфраструктури з питань європейської інтеграції Віктор Довгань, білоруську – міністр транспорту і комунікацій Олександр Шишка. Передає Національний промисловий портал.

  Зокрема, сторони домовилися звернутися до Єврокомісії із заявою про включення маршруту Е-40 в Транс-Європейську транспортна мережа (TEN-T).

  Крім того, сторони обговорили програму комплексного розвитку коридору Балтійське море – Чорне море.

  З метою розвитку міжнародної торгівлі і вільного переміщення товарів і послуг Віктор Довгань акцентував увагу на роботі, яка проводиться для створення нових внутрішніх механізмів і міжнародних інструментів при формуванні нової транспортної стратегії, – йдеться в повідомленні.

  У сфері залізничного транспорту боку встановили єдині тарифи на вантажоперевезення в складі поїздів «Вікінг» та Zubr і погодили фіксований графік руху.

  Існує потреба в залученні нового оператора для організації мультимодального сервісу в напрямку Туреччини, Грузії, Азербайджану, Казахстану, Китаю та інших країн, що дозволить розширити географію вантажообігу і залучити додаткові обсяги вантажів у складі поїздів. З метою збільшення обсягів перевезень транзитних вантажів по території України з (в) Білорусі на 2017 рік встановлено конкурентні тарифи. Сторони домовилися організувати в 2017 році роботу по здійсненню перевезень вантажів і порожнього рухомого складу із застосуванням електронного документообігу, – наголошується в повідомленні.

  У сфері автомобільних перевезень сторони обговорили обсяг квоти дозволів на виконання міжнародних автомобільних перевезень у 2017 році. Остаточний обсяг квоти буде встановлено за підсумками чергового засідання україно-білоруської змішаної комісії з питань міжнародних автомобільних перевезень, яке відбудеться 6-7 червня в Україні. Як очікується, квота буде не нижче зазначеної кількості 56 тис. Дозволів.

  Крім того, Україна запропонувала обговорити лібералізацію міжнародних автомобільних перевезень, зокрема, скасування дозволів для автотранспорту з високим екологічним стандартом.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  На Харківщині оновили автодорогу Мерефа – Зміїв

  На Харківщині в межах програми «Велике будівництво» оновили 15,4 км дороги Т-21-01 Мерефа – Зміїв, ремонт на...

  Латвія передала українській армії сім медичних автомобілів

  Учора, 20 січня 2021 року, Латвія передала для потреб Збройних Сил України 7 медичних автомобілів.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням...

  Новий міст у Кременчуці збудує турецька компанія

  Відбувся аукціон із закупівлі робіт з будівництва Кременчуцького вантового моста. Переможцем торгів стала турецька компанія Dogus Insaat Ve Ticaret A.S. з ціновою...

  У столиці відновлюють одну з башт Київської фортеці

  У Києві триває відновлення однієї з башт Київської фортеці.Як пише Вечірній Київ, башту №4 на Печерську ремонтують з 2020-го...

  На кордоні Угорщини та України будують найбільший в Європі залізничний термінал

  В угорському місті Фенешлітке неподалік від кордону з Україною розпочалося конструювання найбільшого і найсучаснішого наземного термінала для поїздів East-West Gate (EWG).

  Українські міста торік придбали понад 300 тролейбусів

  Міста України у 2020 році придбали 337 тролейбусів.Цю інформацію надав ресурс AllTransUA, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  «Укрзалізниця» створює проєкт швидкісного сполучення поїздів зі швидкістю до 350 км/год

  «Укрзалізниця» має намір запустити пасажирське сполучення між Києвом, Львовом, Харковом і Одесою на поїздах, які розвивають швидкість до 300-350 км/год.

  В Україні незабаром почнуться випробування вітчизняного кулемета калібру 12,7 мм (фото)

  ПАТ "Завод "Маяк" планує стати третім виробником кулеметів калібру 12,7 мм на пострадянському просторі. Новий кулемет проєктувався за західними стандартами спільно з...

  Зараз читають

  В Україні залишать старі “маршрутки” в минулому

  У Раді зареєстрували урядовий законопроєкт, яким встановлюються нові вимоги до маршрутників: транспорт повинен бути доступним для пасажирів...

  У будівництві аеропорту на Закарпатті визначили переможця передпроєктних робіт

  Переможцем тендеру з виконання передпроєктних робіт із будівництва аеропорту на Закарпатті став консорціум “Ленд Буд Проект ЮА”....

  П’ять міст України купували трамваї у 2020 році

  У 2020 році п'ять міст України придбали 49 трамваїв.Цю інформацію надав ресурс AllTransUA,...

  Водолазна школа ВМС України отримала нові гідрокомбінезони

  Водолазна Школа Військово-морських сил ЗС України отримала нові костюми, мова йде про сучасні гідрокомбінезони сухого та мокрого...