9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 6 Лютого, 2023

Україна електрифікувала 43 кілометри важливої залізничної ділянки до Польщі

Українські залізничники електрифікували 43 кілометри маршруту Ковель-Ізов-Держкордон – залізничний напрямок, що веде до кордону з Польщею.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Роботи продовжуються на ділянці Ковель-Овадно, де вже встановлено 467 опор.

“Реалізація проєкту електрифікації цього напрямку матиме величезний позитивний результат для компанії та країни: від енергоощадження до зменшення витрат на закупівлю паливно-мастильних ресурсів, від підвищення пропускної спроможності ділянки до спрощення технології організації руху. Загалом Укрзалізниця цього року (2021 – ред.) вже електрифікувала 70 кілометри шляхів, що у 23 рази більше, ніж у середньому за рік за останні вісім років”, – наводять в “Укрзалізниці” слова голови правління Олександра Камишина.

Ділянка Ковель-Ізов-Держкордон розташована в межах Волинської області й поки що експлуатується на теплотяжній тязі. Основним вантажопотоком є ​​експортна залізорудна сировина, що відправляється з підприємств у районі Кривого Рогу на металургійні підприємства у Польщі. Маршрут цього вантажопотоку пролягає електрифікованими напрямками від станцій Криворізької дирекції регіональної філії “Придніпровська залізниця” до станції Ковель регіональної філії “Львівська залізниця”. Ділянка Ковель-Ізов-Держкордон, що експлуатується на дизельній тязі, є найбільш витратною частиною маршруту.

Електрифікація ділянки Ковель-Ізов-Держкордон є стратегічно важливою для галузі та держави, зокрема, вона дозволить збільшити максимальну вагу вантажних поїздів з 4,6 тис. тонн до 5,5 тис. тонн, підвищити пропускну спроможність ділянки та скоротити терміни доставки вантажів, а ще – на 136,4 млн грн на рік зменшити експлуатаційні витрати залізниці та відчутно (до 12 тис. т/рік) зменшити викиди продуктів згоряння в атмосферу.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають