9.5 C
Alba Iulia
Субота, 4 Грудня, 2021

“Укравтодор” завершив роботи з укладання верхнього шару на 1103 кілометрах доріг державного значення

“Укравтодор” завершив основні роботи з укладання асфальтобетонного покриття на 1103 кілометрах доріг державного значення в Україні, які оновлюються у 2020 році.

Передає Національний промисловий портал з посиланням на ЦТС.

Майже на чверті загальної протяжності доріг завершені роботи з укладання верхнього шару.

“Це означає, що на цих ділянках підрядні організації вже зняли старий асфальт, поклали основу дорожнього покриття і нанесли 2 шари дорожнього покриття. Це найдорожчі та найважчі етапи поточного середнього і капітального ремонтів”, – йдеться в повідомленні “Укравтодору”.

Як відзначили в “Укравтодорі”, для остаточної здачі дороги в експлуатацію, залишається нанесення розмітки, створення узбіч і зупинок, встановлення дорожніх знаків та бар’єрного огородження.

“Коли ці роботи будуть виконані — перевіряємо якість робіт і офіційно вводимо ці ділянки в експлуатацію”, – додали в держагентстві.

Зараз роботи ведуться на 3800 км доріг з 4200 км, які планується оновити до кінця 2020 року.

“В середньому щодня, роботи з укладання покриття завершуються ще на 20 км дорожнього шляху по всіх куточках України”, – підсумували в “Укравтодорі”.

Зазначимо, раніше в “Укравтодорі” повідомили, що під час ремонтних робіт на дорогах в поточному будівельному сезоні використані перші 30 тисяч кубометрів металургійних шлаків. Всього у 2020 році буде використано понад 482 тисяч кубометрів металургійних шлаків при будівництві доріг.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають