9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 30 Березня, 2023

“Укравтодор” відремонтує на Хмельниччині 345 кілометрів доріг загального користування

“Укравтодор” у 2020 році планує оновити в Хмельницькій області 208,8 кілометрів доріг державного значення і 137 км — місцевого. Всього за рік планується відремонтувати 345 кілометрів доріг загального користування.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Про це повідомив глава “Укравтодору” Олександр Кубрак під час інспекції об’єктів “Великого будівництва” в Хмельницькій області.

“У 2020 році пріоритетом є оновлення 93 кілометрів дороги М-12, яке здійснюється за кошти держбюджету і міжнародних фінансових організацій. Протяжність дороги в межах області – 140,7 км”, – зазначив Кубрак.

У цьому році, за словами глави “Укравтодору”, відремонтують ділянку протяжністю 40 кілометрів дороги Р-48, яка зв’яже місто Сатанів з трасою М-12. Також в цьому році буде відремонтовано 40 кілометрів траси Н-03 Житомир — Чернівці. Загальна протяжність дороги в межах області – 198,3 км. На 2021 рік заплановано завершення ремонту дороги по всьому маршруту. Крім того, триває будівництво фінальної ділянки обходу міста Дунаївці, протяжністю 3,1 км зі створенням двох кільцевих транспортних розв’язок.

“Плани будуть виконані на 100% за умови повного фінансування “Великого будівництва” в обсягах, які були заплановані нами ще на початку року”, – додав Кубрак.

blank

“Сьогодні і завтра народні депутати голосуватимуть за два важливі законопроєкти, від яких залежить фінансування доріг в повному обсязі. Йдеться про законопроєкти №3509 і №3510. Перший дозволить державі спрямувати кошти зі спецфонду COVID-19 на дороги, за умови (!) їх невикористання на інші заходи з протидії пандемії. Другий дозволить отримати додаткове фінансування для доріг місцевого значення під місцеві гарантії”, – підсумував глава “Укравтодору”.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають