9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 29 Листопада, 2021

Укравтодор уклав контракт на ремонт автодороги Київ-Кіпті

Державне агентство автомобільних доріг України уклало контракт із компанією «AzVirt» LLC на капітальний ремонт дороги М-01 на ділянці Київ – Кіпті

В тендері на капітальний ремонт ділянки протяжністю 80 км перемогла компанія «AzVirt» LLC (Азербайджанська Республіка). Загальна вартість контракту становить 131,55 млн євро, термін виконання робіт – 730 днів.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на facebook-сторінку Укравтодору.

Капітальний ремонт траси М-01 буде профінансовано за рахунок кредиту Європейського банку реконструкції та розвитку та Європейського інвестиційного банку.

Мені приємно, що ще одна відома компанія виходить на український ринок будівництва доріг. Це перший Ваш проект в Україні. Ви перемогли в міжнародному тендері серед 13 компаній-претендентів. Я бачу в Вас сильну команду, яка має лише за 2 роки реалізувати дуже важливий для інфраструктури країни об’єкт. Упевнений, що Ви зможете це зробити, – сказав Славомір Новак, керівник Державного агентства автомобільних доріг України.

Генеральний директор компанії «AzVirt» LLC (Азербайджан) Каміль Алієв, подякував Державному агентству автомобільних доріг України за довіру та запевнив у якісному та вчасному виконанні робіт.

Ремонтні проводитиме підрядна організація «AzVirt» LLC на трьох ділянках М-01:
об’їзна м. Бровари, ділянка між крайнім пунктом обходу м. Бровари та кордоном Київської та Чернігівської областей, ділянка між кордоном Київської та Чернігівської областей та ТВ. Кіпті.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають