9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 29 Листопада, 2021

“Укравтодор” спільно з ЄБРР запускають проєкт розвитку інфраструктури для електротранспорту

“Укравтодор” спільно з ЄБРР розпочинає проєкт розвитку інфраструктури для електротранспорту. Так, 29 квітня, була проведена зустріч з розробки Плану дій з розвитку інфраструктури для електромобілів.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Спільний проєкт допоможе включити потреби електротранспорту в розвиток мережі доріг України.

План врахує запит бізнесу і користувачів електротранспорту, стратегічні завдання уряду і Міністерства інфраструктури щодо розвитку електронної мобільності та виконання цілей “зеленого курсу”.

“Проєкт допоможе адаптувати дорожню інфраструктуру України до глобальних тенденцій транспортного ринку. Світові автовиробники масово збільшують частку електрокарів, деякі планують до 2030 року повністю перейти на електротранспорт, адже його використання відповідає екологічним і енергетичним викликам світу. В рамках Великого будівництва є окремі проєкти з розвитку придорожньої інфраструктури, підвищення безпеки руху, впровадження нової дорожньої навігації, які будуть інтегровані в проєкт е-мобільності”, – зазначив глава “Укравтодору” Олександр Кубраков.

Проєкт е-мобільності для дорожньої галузі буде реалізовуватися в рамках спільного проєкту “Укравтодору” і Європейського банку реконструкції та розвитку, угоду за яким було підписано в грудні минулого року.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають