9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 29 Листопада, 2021

“Укравтодор” показав на яких автодорогах встановлять 23 комплекси зважування транспорту в русі (карта)

В “Укравтодорі” повідомили, що у 2020 році у 21 області України з’являться сучасні комплекси автоматичного габаритно-вагового контролю Weigh-In-Motion. Крім того, в держагентстві представили детальну мапу розміщення майданчиків WiM.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

“Зараз оголошено вже 19 тендерних процедур. Як і було заплановано, в цьому році майданчики WiM планується розміщувати на ключових інфраструктурних об’єктах “Великого дорожнього будівництва”, — йдеться в повідомленні.

У поточному році “Укравтодор” планує встановити 23 майданчики WiM. Крім того, ще 25 майданчиків планується встановити внаслідок програми підвищення безпеки руху.

Подивитися, де будуть розміщені майданчики, можна на мапі.

blank

В “Укравтодорі” відзначають, що в рамках пілотного проєкту з установки 6 майданчиків WiM біля Києва, на основних в’їздах до столиці збиралася інформація про рух всіх транспортних засобів.

“У період з 19 грудня 2019 до 31 травня 2020 року було зафіксовано 1 153 587 вантажних автомобілів вагою понад 20 тонн. З них 40% (470 342 вантажівки) рухалися з порушенням встановлених габаритно-вагових обмежень. Це свідчить про те, що потенційно майже кожена друга вантажівка, яка їде українськими дорогами, несе небезпеку для учасників дорожнього руху і знищує українські дороги”, – додали в агентстві.

blank

“Навіть виконавши амбітні плани на цей рік, а мова йде о 4200 кілометрів доріг державного значення, залишається загроза звести нанівець всі зусилля через переобтяженого транспорту, який знищує дорожнє покриття”, – підсумували в “Укравтодорі”.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають