9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Червня, 2022

“Укравтодор” оголосив тендер на капремонт понад 60 кілометрів автодоріг на Луганщині

“Укравтодор” оголосив тендер на капремонт двох ділянок доріг в 61,5 км в Луганській області, одна з ділянок – 49,5 км дороги Т-13-02 КПП “Танюшівка” – Старобільськ – Бахмут і друга – 12 км дороги Н-26 Чугуїв – Мілове.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

“Це важливий етап реалізації угоди з Міжнародним банком реконструкції та розвитку щодо відновлення інфраструктури сходу України”, – йдеться в повідомленні “Укравтодору”.

Крім цих двох ділянок, в рамках угоди планується оновити ще 121,6 км дороги Р-66 КПП “Демино-Олександрівка” – Сватове – Лисичанськ – Луганськ.

“Закупівля буде проводитися шляхом міжнародних конкурентних торгів відповідно до правил МБРР. Як тільки будуть визначені та оголошені переможці, почнуться активні роботи”, – зазначив міністр інфраструктури України Олександр Кубраков.

blank
Фото (с) “Голос Карпат”

“Обидві дороги мають стратегічне значення для регіону, вони проходять через густонаселені населені пункти. Роками вони не оновлювалися, а з початком війни з ним інтенсивно рухалася великовагова військова техніка. Нагадаю, що всього за 2 роки планується оновити в Луганській області близько 400 км доріг”, – додав він.

Компанії можуть подавати пропозиції до 7 жовтня 2021 року.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають