9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 28 Листопада, 2021

“Укравтодор” оголошує конкурс на розробку нових зупинок та супутньої інфраструктури

“Укравтодор” планує розробити нові проєкти для зупинок і супутньої інфраструктури та запрошує охочих приєднатися до їх розробки.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Відзначається, що в “Укравтодорі”, в рамках заходів з оновлення мережі доріг і системного розвитку придорожньої інфраструктури, планують ввести нові типові проєкти для автобусних зупинок і супутньої інфраструктури на автомобільних дорогах загального користування державного значення різної категорійності.

“Що ми очікуємо отримати в пропозиціях: візуалізацію зон очікування (автобусна зупинка, освітлення, огорожу, тротуари й т.д.) відповідність пропонованих проєктних рішень нормативним документам. Також потрібно схематичне розташування таких об’єктів, короткий опис пропонованих проєктних рішень з перевагами перед звичайними проєктними рішеннями. Крім того, в розробці необхідно надати орієнтовну вартість матеріалів і виконання робіт, а також приклади використання проєктних рішень в інших країнах”, – йдеться в повідомленні “Укравтодору”.

На підставі цієї інформації “Укравтодор” підготує технічне завдання та оголосить конкурс на розробку оптимальних проєктних і дизайнерських рішень для їх подальшого застосування.

Також повідомляється, що зараз при проєктуванні автобусних зупинок і супутньої інфраструктури на автомобільних дорогах поки застосовуються розрахунки простих конструкцій автобусних зупинок (автопавільйони зі збірного залізобетону на 10 осіб — серія 503.05-11-85 і аналогічні автопавільйони з металопрофілю, профнастилу і скла).

“Такі конструкції — найбільш популярні, вони швидкі у виготовленні та монтажі, мають помірну ціну, легкі в установці та обслуговуванні, мають “антивандальні властивості” і є загальноприйнятими до використання. Цей підхід має свої переваги, проте дизайн і функціонал застарів, і, крім того, відсутній уніфікований підхід до проєктів, який би враховував потреби та особливості кожної локації”, – додали в “Укравтодорі”.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають