9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 11 Квітня, 2021

“Укравтодор” обіцяє розпочати будівництво Київської обхідної дороги вже влітку

 • “Укравтодор” планує приступити до будівництва Київської обхідної дороги влітку 2021 року.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  “Уже влітку 2021 року будуть готові проєкти перших ділянок і ми зможемо почати будівництво першої черги Київської об’їзної дороги (КОД). Таким чином, через 4 роки зможемо завершити КОД повністю і розвантажити столицю від транспорту, а для транзитного транспорту створимо комфортні умови проїзду”, – йдеться в повідомленні “Укравтодору”.

  Відзначається, що проєкт будівництва Київської обхідної дороги є частиною ВКАД, що передбачає спорудження так званого “півкільця” загальною протяжністю близько 150 км.

  Дорога буде складатися з 6 ділянок і з’єднає автодороги М-07 Київ-Ковель, М-06 Київ-Чоп, М-05 Київ-Одеса, Н-01 Київ-Знам’янка, Н-08 Бориспіль-Маріуполь, М-03 Київ-Харків і М-01 Київ-Чернігів.

  Також повідомляється, що перша ділянка матиме протяжність 35,2 км від траси М-06 Київ-Чоп до М-05 Київ-Одеса, протяжність другої ділянки складе 18,1 км. Вона буде проходити від М-07 Київ-Ковель-Ягодин до М-06 Київ-Чоп.

  Третя ділянка протяжністю 22,9 км зв’яже М-05 Київ-Одеса і трасу Н-01 Київ-Знам’янка, на четвертій ділянці буде побудований мостовий перехід через Дніпро з підходами до доріг Н-01 Київ-Знам’янка та Гора-Рогозів. Його протяжність – 25,7 км, і п’ята ділянка з’єднає дороги Гора-Рогозів і М-03 Київ-Харків відрізком довжиною 9,7 км.

  “У серпні 2020 року почалася робота з розробки проєктної документації п’яти ділянок. Перші дві ділянки вже спроєктовані, в березні 2021 року було оголошено тендер на проєктування ще двох ділянок – поки йде подання пропозицій. Тендер на проєктування останньої ділянки оголосимо найближчим часом”, – додали в “Укравтодорі”.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Виділено кошти на реконструкцію та розбудову пунктів пропуску на Закарпатті

  Закарпатська область отримає кошти на реконструкцію старих та будівництво нових пунктів пропуску на Українському кордоні з державами...

  Проведено стендові випробування двигуна для надзвукової ракети «Блискавка»

  Державне підприємство «Івченко-Прогрес» провело стендові випробування прототипу двигуна до надзвукової ракети «Блискавка».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Уряд вказав джерела фінансування космічної системи «Січ-2-1»

  Уряд вказав джерела фінансування для створення космічної системи «Січ-2-1» в інтересах українських структур і відомств.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням...

  Морська охорона ремонтує черговий сторожовий катер «Гриф» на Азовському морі

  Маріупольський загін Морської охорони Державної прикордонної служби України оголосив про закупівлю послуг з ремонту катера «Гриф».Передає Національний Промисловий Портал з...

  Збройні сили України замовили близько десятка модернізованих БТС-4 у Львівського бронетанкового заводу

  Збройні сили України замовили близько десятка спеціалізованих бронетягачів БТС-4 у Львівського бронетанкового заводу. Про плани з цьогорічного виконання замовлень Міноборони кореспондентам АрміяInform...

  Харків домовляється про виробництво турецьких автобусів Karsan

  У Харкові було підписано Меморандум про наміри співробітництва між Харківською міською радою та турецькою компанією з виробництва автобусів Karsan.

  Спеціалісти КНУ імені Тараса Шевченка сприятимуть розвитку регіонів та ОТГ

  Київський національний університет імені Тараса Шевченка займатиметься освітнім розвитком об’єднаних територіальних громад України. Таку домовленість було затверджено в рамках підписання Меморандуму про співпрацю Університету...

  В Україні легалізували виробництво та продаж медичного канабісу

  Кабінет міністрів ухвалив постанову, згідно з якою деякі медпрепарати на основі канабісу більше не входять до переліку наркотичних засобів.

  Зараз читають

  Спеціалісти КНУ імені Тараса Шевченка сприятимуть розвитку регіонів та ОТГ

  Київський національний університет імені Тараса Шевченка займатиметься освітнім розвитком об’єднаних територіальних громад України. Таку домовленість було затверджено в...

  “Електроважмаш” після сертифікації братиме участь в тендерах “Укрзалізниці” на ремонт та модернізацію локомотивів

  ДП "Електроважмаш" в середині квітня отримає сертифікат, який дозволить підприємству брати участь в тендерах "Укрзалізниці".

  Бронеавтомобілі «Козак-5» пішли на експорт

  Бронеавтомобіль «Козак-5» розробки та виробництва Науково-виробничого підприємства «Практика» отримав перші експортні контракти.Передає Національний...

  Пошуково-рятувальна служба відремонтує адміністративну будівлю в Бердянську

  Казенне підприємство «Морська пошуково-рятувальна служба» реконструює будівлю Морського рятувального підцентру КП “МПРС” у місті Бердянськ Запорізької області.