9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 17 Травня, 2022

“Укравтодор” обіцяє розпочати будівництво Київської обхідної дороги вже влітку

“Укравтодор” планує приступити до будівництва Київської обхідної дороги влітку 2021 року.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

“Уже влітку 2021 року будуть готові проєкти перших ділянок і ми зможемо почати будівництво першої черги Київської об’їзної дороги (КОД). Таким чином, через 4 роки зможемо завершити КОД повністю і розвантажити столицю від транспорту, а для транзитного транспорту створимо комфортні умови проїзду”, – йдеться в повідомленні “Укравтодору”.

Відзначається, що проєкт будівництва Київської обхідної дороги є частиною ВКАД, що передбачає спорудження так званого “півкільця” загальною протяжністю близько 150 км.

Дорога буде складатися з 6 ділянок і з’єднає автодороги М-07 Київ-Ковель, М-06 Київ-Чоп, М-05 Київ-Одеса, Н-01 Київ-Знам’янка, Н-08 Бориспіль-Маріуполь, М-03 Київ-Харків і М-01 Київ-Чернігів.

Також повідомляється, що перша ділянка матиме протяжність 35,2 км від траси М-06 Київ-Чоп до М-05 Київ-Одеса, протяжність другої ділянки складе 18,1 км. Вона буде проходити від М-07 Київ-Ковель-Ягодин до М-06 Київ-Чоп.

Третя ділянка протяжністю 22,9 км зв’яже М-05 Київ-Одеса і трасу Н-01 Київ-Знам’янка, на четвертій ділянці буде побудований мостовий перехід через Дніпро з підходами до доріг Н-01 Київ-Знам’янка та Гора-Рогозів. Його протяжність – 25,7 км, і п’ята ділянка з’єднає дороги Гора-Рогозів і М-03 Київ-Харків відрізком довжиною 9,7 км.

“У серпні 2020 року почалася робота з розробки проєктної документації п’яти ділянок. Перші дві ділянки вже спроєктовані, в березні 2021 року було оголошено тендер на проєктування ще двох ділянок – поки йде подання пропозицій. Тендер на проєктування останньої ділянки оголосимо найближчим часом”, – додали в “Укравтодорі”.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають