9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 22 Травня, 2022

“Укравтодор” наступного року відремонтує понад 400 км доріг у межах “Малого Карпатського кільця”

Державне агентство автомобільних доріг України (“Укравтодор”) у 2022 році планує відремонтувати та побудувати 186 км доріг державного значення та 217 км місцевого значення в рамках державного інвестиційного проєкту “Мале Карпатське кільце”.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Згідно з підсумками робочої наради в Івано-Франківську під головуванням прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля, проєкт охоплює дороги, що ведуть до туристичних локацій трьох областей – Львівської, Закарпатської та Івано-Франківської.

Загальна протяжність доріг, що увійдуть до “Малого Карпатського кільця”, – 644,2 км.

Серед ключових центрів Львівської області – Славське, Сколе та Бориня, на Закарпатті – Нижні Ворота, Сойми, на Прикарпатті – Долина та Вишків.

Крім ремонту, передбачено будівництво відрізків доріг, транспортних розв’язок та мостових переходів.

Як зазначається агентстві “Укравтодор”, у 2020-2021 році вже було відновлено 169 км доріг у всіх трьох областях та проведено ремонт п’яти мостових переходів.

“Мале Карпатське кільце” – перспективний проєкт, який дозволяє обмінюватися туристичними потоками, скоротить тривалість подорожі та у результаті суттєво вплине на соціально-економічний розвиток та збільшення туристичного потенціалу у регіоні. Маршрут дасть водіям можливість економити час подорожі, і гроші на пальне. І, що дуже важливо – подорожувати комфортно та безпечно”, – зазначає заступник голови “Укравтодору” Андрій Івко.

Реалізація інвестиційного проєкту розрахована до 2024 року.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають