9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 24 Березня, 2023

Укравтодор і Укрзалізниця впровадять маршрутні відправлення матеріалів для дорожнього будівництва

“Укравтодор” і “Укрзалізниця” планують в тестовому порядку налагодити маршрутно-графікові відправлення залізницею через великі транспортні хаби матеріалів, необхідних для дорожнього будівництва.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

“Мова йде про рух поїзда з точки навантаження до точки вивантаження із середньою швидкістю руху 450-600 км/добу. Таким чином ми можемо прискорити логістичні процеси без прямого впливу на роботу пасажирських перевезень”, – пояснив глава “Укравтодору” Олександр Кубрак.

У відомстві також поінформували, що 17 березня було проведено перше засідання оперативного штабу “Укрзалізниці” і “Укравтодору” з питань постачання дорожньо-будівельних матеріалів на об’єкти “Великого будівництва”. Мета штабу — поліпшення логістики з доставлення вантажів, зниження вартості доставки та забезпечення партнерської взаємодії в ході масштабних дорожньо-будівельних і ремонтних робіт.

“Розвантаження доріг, своєчасне транспортування матеріалів на будівельні майданчики і зниження їх собівартості — це очевидні переваги, які ми отримуємо від співпраці з “Укрзалізницею”. Закликаємо всі підрядні організації додатково проаналізувати свої логістичні плани і додати в них залізничні маршрути”, – зазначив Олександр Кубрак.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають