9.5 C
Alba Iulia
Субота, 25 Березня, 2023

«Укравтодор» до кінця поточного року завершить будівництво першої бетонної дороги в Україні

Державне агентство автомобільних доріг України «Укравтодор» має намір до кінця поточного року завершити будівництво першої бетонної дороги в Україні на ділянці Дніпро — Царичанка — Кобеляки – Решетилівка, що пролягає територією Дніпропетровської та Полтавської областей.

За словами голови “Укравтодору”, реалізація проєкту Дніпро — Решетилівка дозволить скоротити час на подолання маршруту з Дніпра до Києва майже на дві години.

Реалізація проєкту стала можливою завдяки залученню «Укравтодором» коштів під державні гарантії та спрямуванням на розвиток доріг частини коштів, які Україна отримала за рішенням Стокгольмського арбітражу, – наголошується в повідомленні.

За даними прес-служби, протяжність нової дороги в межах Полтавської області становитиме 79,4 км, а в Дніпропетровській області – 59 км. За попередній період були побудовані 27,4 км, однак вони ще не введені в експлуатацію. Крім того, у Полтавській області будуються 4 мости, 8 шляхопроводів, 14 пішохідних переходів і 3 обходи населених пунктів.

«Дорога Дніпро – Решетилівка, фактично, стане першим справжнім українським хайвеям. Це перше будівництво нової дороги такого рівня за весь час незалежності України. Ми скоротимо час на подолання маршруту з Дніпра до Києва майже на дві години. Мова йде про нову якість доріг, нові стандарти безпеки та комфорту руху», – цитує прес-служба Кубракова.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають