9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 5 Березня, 2021

Українські порти збільшили вантажообіг на 3,4%

 • Морські порти України протягом січня 2019 року збільшили вантажообіг в порівнянні з аналогічним періодом минулого року на 3,4% – до 11,194 млн т.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на дані ДП «Адміністрація морських портів України».

  Переробка експортних вантажів зросла на 12,5% – до 8,751 млн т. Переробка імпортних вантажів скоротилася на 23,3% – до 1,623 млн тонн, транзитних – на 12,5%, до 755,1 тис. тонн, у внутрішньому сполученні – на 8,6%, до 64,45 тис. тонн.

  Переробка наливних вантажів збільшилася на 0,4% – до 848,86 тис. тонн. Перевалка сипучих вантажів зросла на 2,9% – до 7,573 млн т. Переробка тарно-штучних вантажів збільшилася на 5,4% – до 2,772 млн т.

  Частка обробки контейнерів у ваговому виразі збільшилася на 36,9% – до 1,03 млн т. Обробка великовантажних автомобілів скоротилася на 15,4% – до 114,48 тис. тонн. Кількість перевантажених великовантажних автомобілів знизилося на 7,5% – до 3825. Перевалка інших тарно-штучних вантажів знизилася на 29,8% – до 76,41 тис. тонн.

  Лідерами за обсягом обробки вантажів стали порт «Південний» – 3,587 млн ​​т (зростання перевалки 10,5%), Миколаївський порт – 2,321 млн т (зростання на 18,8%), Чорноморський порт – 1,979 млн т (7,6%), Одеський порт – 1,936 млн т (приріст 7,5%).


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Запуск київського City Express обійдеться в десять мільярдів гривень

  В Україні 22 лютого анонсували реалізацію проєкту приміських поїздів City Express в Києві, Дніпрі та Харкові. Голова...

  На Прикарпатті побудований новий пішохідний міст через річку Прут довжиною 300 метрів

  На Прикарпатті, в селі Воскресинці Коломийського району Івано-Франківської області, через річку Прут побудували новий пішохідний міст.Про це повідомив...

  На херсонській корабельні SMG модернізували судно подовживши його на 25 метрів

  На херсонській корабельні Smart Maritime Group завершена модернізація і зданий в експлуатацію суховантаж Gelius 1.Передає Національний Промисловий Портал з...

  Ferrexpo збільшує виробництво DR-окатків зі збільшеним вмістом заліза

  Компанія Ferrexpo продовжує нарощувати виробництво продукції високої якості - DR-окатків (Direct reduction iron pellets - окатки для технології прямого відновлення заліза).

  Український виробник підписав контракт на виготовлення трамваїв нової моделі для Києва

  Консорціум компаній ТОВ "Татра-Юг" та Запорізького хлібокомбінату №1 офіційно став переможцем тендеру на постачання трамваїв в місто Київ. Контракт підписаний між "Київпастрансом"...

  Чехи домовляються про виробництво малих модульних реакторів в Україні

  В Україні розглядають питання початку виробництво малих модульних реакторів (ММР). Переговори про це йдуть між Міненерго та чеським концерном Witkowitz.

  Цьогоріч в Україні з’явиться нова державна авіакомпанія

  Заступник керівника Офісу Президента України Кирило Тимошенко повідомив, що роботи зі створення державного авіаперевізника будуть завершені у 2021 році.

  У Маріуполі завершили екопроєкт з реконструкції аглофабрики на ММК ім. Ілліча на понад $ 160 мільйонів

  Маріупольський металургійний комбінат ім.Ілліча (ММК, Донецька обл.), що входить до групи "Метінвест", завершив один з найбільших екологічних проєктів в історії незалежної України...

  Зараз читають

  Термінал “Рісо-Південь” готовий до перевалки зернових вантажів у контейнерах

  Компанія Risoil планує налагодити перевалку зернових вантажів в контейнерах.Про це розповіла Олена Мельникова,...

  В Україні розробили проєкт нового десантного корабля

  Державне підприємство "Дослідно - проектний центр кораблебудування" розробив проєкт Середнього десантного корабля "Саламандра" в інтересах морських військових...

  У 2021 році в Україні буде відремонтовано та побудовано 4,5 тисячі кілометрів доріг державного значення

  У 2021 році в Україні заплановано відремонтувати близько 4,5 тисяч кілометрів автомобільних доріг державного значення.

  В рамках реалізація проєкту “Мале Карпатське кільце” відремонтують 320 кілометрів доріг

  У 2021 році в Україні заплановано початок масштабної реставрації об'єктів культурної спадщини та прилеглої до них інфраструктури.