9.5 C
Alba Iulia
Середа, 1 Лютого, 2023

Україна планує закупівлю кількох сотень вантажних електровозів

Україна планує закупівлю кількох сотень вантажних електровозів іноземного виробництва. Зокрема, розглядаються варіанти закупівлі електровозів фірм Alstom (Франція), CRRC(Китай) та Bombardier (Канада).

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на прес-службу Міністерство інфраструктури України.

Під час зустрічі міністра інфраструктури Володимира Омеляна з представниками бізнес-спільноти Канади, чиновник повідомив, що Україна вже має позитивний досвід співпраці зі світовими компаніями, зокрема з General Electric, і готова повторити цей досвід з канадськими виробниками рухомого складу.

Нагадаємо, що у 2019-му році Мінінфраструктури планує підписати угоду про закупівлю кількох сотень вантажних електровозів. Тестування локомотивів від двох потенційних постачальників – Alstom та CRRC, має відбутися в другому кварталі 2019 року.

Подивимося, як вони себе покажуть. Крім того, теоретично, свою продукцію може надати ще і компанія Bombardier. І вже потім будемо вибирати з цих трьох фірм, — повідомив міністр

Міністр підкреслив, що основною умовою контракту буде часткова локалізація виробництва електровозів в Україні. Це дозволить комплексно розв’язати проблему нестачі локомотивної тяги.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають