9.5 C
Alba Iulia
Субота, 10 Червня, 2023

Украерорух оновлює систему повітряного спостереження

Державне підприємство обслуговування повітряного руху України 30 листопада за результатами тендерів замовило компанії «Leonardo S.p.A.» (Італія) аеропортового обладнання на 2,10 млн євро. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

Повідомляє Національний Промисловий Портал з посиланням на nashigroshi.org.

До кінця 2019 року за 923 тис. євро модернізують багатопозиційну систему спостереження MLAT за повітряним рухом повітряних суден в зоні зльоту/посадки CTR аеропортів «Бориспіль» і «Київ» (Жуляни) та за наземним рухом в зоні маневрування аеродрому «Бориспіль» до кінця 2019 року. Це потрібно для усунення обмежень та розширення зони покриття спостереження. Ще 1,18 млн євро піде на постачання запасних частин і приладдя до кінця 2023 року для вищезгаданої системи й таких радіолокаторів:

  • чотири аеродромно-оглядові радіолокаційні комплекси ATCR-33S DPC/SIR-S;
  • один аеродромно-оглядовий радіолокаційний комплекс ATCR-33S ENH/SIR-S;
  • три автономні моноімпульсні вторинні оглядові радіолокатори SIR-S;
  • один автономний моноімпульсний вторинний оглядовий радіолокатор SIR-S, який заплановано ввести в експлуатацію восени 2018 року.

Додаткові закупівлі провели за переговорною процедурою із тим же постачальником для забезпечення сумісності. Модернізувати систему спостереження і поставити оригінальні запчастини для неї та радіолокаторів може лише їхній виробник. Ним була італійська «Selex ES S.p.A.», яка 1 січня 2016 року передала всі активи й зобов’язання італійській «Finmeccanica S.p.A.», а та 1 січня 2017 року змінила назву на «Leonardo S.p.A». Заміна постачальника могла би призвести до несумісності або виникнення проблем технічного характеру, пов’язаних з експлуатацією та обслуговуванням аеропортового обладнання.

Виробник «Leonardo S.p.A» на 30% належить Міністерству економіки і фінансів Італії. У 2010-2012 роках його складова частина «SELEX Sistemi Integrati S.p.A» отримала підрядів «Украероруху» і ДП «Український авіаційний метеорологічний центр» на 31,75 млн євро.

Останні новини:

Зараз читають