9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 5 Лютого, 2023

“Украерорух” відкрив нове приміщення для робітників у Дніпрі

Нове приміщення для персоналу служби спецтранспорту відкрилося в Дніпровському підрозділі Украероруху.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Крила.

В одному блоці розміщені робочі кабінети, кімнати відпочинку з усіма зручностями, обладнана кухня, в другому — технічні приміщення. З’явився великий автомобільний бокс, де є умови для професійного огляду спецтранспорту перед рейсом і дрібного ремонту.

Дніпряни чекали втілення цього проєкту з 2012 року, у 2014-му році будівництво було призупинено через введення антикризових заходів.

Протягом цього року керівництво підприємства, після інспектування всіх підрозділів, визначило найактуальніші проблеми, які потребують вирішення. Таким чином відновилося і завершилося будівництво робочих приміщень для водіїв, механіків, слюсаря, обліковця, керівника — сімнадцяти фахівців Дніпровського підрозділу. Вони вже кілька днів працюють в гідних комфортних умовах.

Керівник Украероруху Олександр Доценко заявив:

«Для провайдера аеронавігаційного обслуговування найбільшим пріоритетом є безпека польотів. Тому кошти в технічну модернізацію обладнання ми вкладаємо навіть в не найкращі фінансові часи. Однак завжди пам’ятаємо, що найцінніший наш капітал — люди. І їх безпеку і комфорт на робочих місцях так само дуже важливі. Наші дніпровські колеги давно чекали завершення проєкту, і я дуже радий, що ми це нарешті зробили».

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають