9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 2 Квітня, 2023

“Украерорух” провів модернізацію системи управління повітряним простором

“Украерорух” успішно завершив приймальні випробування нової автоматизованої системи керування повітряним рухом у Львівському регіональному структурному підрозділі підприємства. Виробник системи – відома компанія «Indra Sistemas S.A» з Іспанії. Надалі очікується сертифікація системи Державіаслужбою та введення її в експлуатацію. До середини літа така ж система буде розгорнута в Одеському структурному підрозділі.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на “Крила”.

Украерорух продовжує розвиватися і створює хороші інформаційні приводи. Ми віримо в майбутнє авіації і продовжуємо вдосконалювати аеронавігаційну систему України, – зазначив керівник підприємства Андрій Ярмак.

Система забезпечить можливість впровадження регіонального повітряного простору вільних маршрутів (FRA) між суміжними центрами організації повітряного руху та забезпечить 5 миль горизонтального ешелонування. Подібні системи вже працюють в підрозділах Украероруху у Дніпрі та Харкові.

У ході приймальних випробувань перевірено також обмін польотними даними між автоматизованою системою і системою планування Міжнародного аеропорту «Львів» імені Данила Галицького, що важливо для більш якісної взаємодії між Украерорухом та службами аеропорту. Системи щодо цих проектів були закуплені в попередні роки, тому їх впровадження не вимагає значних капітальних інвестицій.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають