9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Березня, 2023

Украерорух проведе сертифікацію нової системи керування польотами у Львові

Украерорух подав в Державну авіаційну службу України заявку щодо проведення сертифікаційної перевірки нової автоматизованої системи керування повітряним рухом до кінця травня.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Yura Tanchyn.

Успішне введення в експлуатацію обладнання дозволить збільшити пропускну спроможність західної частини повітряного простору і підвищить безпеку польотів над Україною. Також система забезпечить більш сучасний рівень організації руху і стане ефективним інструментом для роботи авіадиспетчерів.

Найближчим часом вона пройде сертифікаційні випробування. Після отримання сертифіката це обладнання буде введено в постійну експлуатацію.

Нова система уможливить впровадження регіонального повітряного простору вільних маршрутів (Free Routes Airspace) між суміжними центрами організації повітряного руху країн-сусідів, а також забезпечить обмін польотними даними з системою планування аеропорту.

Зазначимо, на початку квітня у Львівському РСП Украерорух/UkSATSE встановлено та успішно випробувано нову автоматизовану систему керування повітряним рухом відомої компанія «Indra Sistemas S.A» (Іспанія).

Тоді авіадиспетчери Львівському РСП були готові почати роботу з новою системою, але очікували її сертифікації Державіаслужбою та введення в експлуатацію.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають