9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 28 Листопада, 2021

У Житомирі будують очисні споруди за найновішою для України технологією (фото)

На Житомирському водоканалі тривають роботи з будівництва нових очисних споруд каналізації. Це перша подібна очисна споруда в Україні.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Житомир.info.

Очищення води на нових очисних спорудах дозволить знизити нанесення шкоди річці Тетерів до мінімуму. Станція працюватиме автоматично та не потребуватиме людської праці. Окрім того, на станції буде повністю автоматизовано забір те перевірку очищених стоків. На новій станції очистки води ламельний освітлювач очищатиме воду від синьо-зелених водоростей, згодом на станції відбуватиметься дозування активованого вугілля – реагенту, який прибирає з води неприємний смак і запах. Після цього відбуватиметься процес очистки піщаними фільтрами.

За новою схемою будуть стояти датчики, можна буде підійти, натиснути кнопку і на дисплеї побачити всю необхідну інформацію, – розповів начальник очисних споруд «ОСК-2» Яків Розенцвайх.

За словами директора житомирського водоканалу Андрія Нікітіна в Україні досі немає подібних реалізованих проєктів. Проєкт повністю відповідає австрійським та німецьким стандартам очищення води.Окрім того, на очисних спорудах будується спеціальний резервуар для осушення мулу, який му подальшому ожна використовувати, як мінеральне добриво.

Якщо ми говоримо про класичну систему очистки води, то це її найкращий приклад, як це роблять в Німеччині та в Австрії, – сказав директор КП «Житомирводоканал» Андрій Нікітін.

Окрім того, на очисних спорудах будується спеціальний резервуар для осушення мулу, який можна використовувати, як мінеральне добриво.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають