У Вінниці реконструюють вулицю за європейськими стандартами (фото)

12259
У Вінниці реконструюють вулицю за європейськими стандартами
 • У Вінниці проводять реконструкцію вулиці Замостянської, облаштовуючи нові зупинки, трамвайні колії та підганяючи вулиці під європейські стандарти.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Хмарочос.

  Роботи на Замостянській розпочались у квітні 2018 року. Повністю її планують оновити за два роки. У проекті звузили проїжджу частину до однієї смуги у двох напрямках й натомість збільшили пішохідну частину на 20%.

  Посеред вулиці йде алея. За словами радник міського голови Вінниці Віктора Перлова, попри прогнози скептиків, простір має величезний попит. При цьому поки не підросли дерева, не сформувався газон і не розквітли квіти. Згодом також облаштують декоративне огородження.

  Радник мера пояснює популярність алеї, з одного боку, дефіцитом якісних публічних просторів у цьому районі, а з іншого – вдалим людиноорієнтованим проектом.

  Перші в Україні «віденські зупинки» передбачають підвищення проїжджої частини в районі зупинки трамвая. Це знижує швидкість транспортного потоку, а також мінімізує перепад висоти на вході до трамвайного вагона.

  У Вінниці реконструюють вулицю за європейськими стандартами

  Смітники вирішили розмістити не біля лавочок, а рівновіддалено між ними. Таке розміщення планують застосовувати й на інших об’єктах.

  Зменшення кількості смуг прибрало домінування автомобілів. За словами Перлова, хоч на вулиці не можна сильно розігнатись, в цілому транспортний потік рухається безперешкодно.

  «Деякі водії порушують правила дорожнього руху і паркуються на зупинках громадського транспорту та маршруток, але це скоро вилікується придбанням муніципального евакуатора», – зазначив Перлов.

  Також у Вінниці останні два роки активно встановлюють острівці безпеки та зупинки, розвернуті «спиною» до проїжджої частини.


  Про допомогу проекту

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here