9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 4 Жовтня, 2022

У Вінниці реконструюють вулицю за європейськими стандартами (фото)

У Вінниці проводять реконструкцію вулиці Замостянської, облаштовуючи нові зупинки, трамвайні колії та підганяючи вулиці під європейські стандарти.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Хмарочос.

Роботи на Замостянській розпочались у квітні 2018 року. Повністю її планують оновити за два роки. У проекті звузили проїжджу частину до однієї смуги у двох напрямках й натомість збільшили пішохідну частину на 20%.

Посеред вулиці йде алея. За словами радник міського голови Вінниці Віктора Перлова, попри прогнози скептиків, простір має величезний попит. При цьому поки не підросли дерева, не сформувався газон і не розквітли квіти. Згодом також облаштують декоративне огородження.

Радник мера пояснює популярність алеї, з одного боку, дефіцитом якісних публічних просторів у цьому районі, а з іншого – вдалим людиноорієнтованим проектом.

Перші в Україні «віденські зупинки» передбачають підвищення проїжджої частини в районі зупинки трамвая. Це знижує швидкість транспортного потоку, а також мінімізує перепад висоти на вході до трамвайного вагона.

У Вінниці реконструюють вулицю за європейськими стандартами

Смітники вирішили розмістити не біля лавочок, а рівновіддалено між ними. Таке розміщення планують застосовувати й на інших об’єктах.

Зменшення кількості смуг прибрало домінування автомобілів. За словами Перлова, хоч на вулиці не можна сильно розігнатись, в цілому транспортний потік рухається безперешкодно.

«Деякі водії порушують правила дорожнього руху і паркуються на зупинках громадського транспорту та маршруток, але це скоро вилікується придбанням муніципального евакуатора», – зазначив Перлов.

blank

Також у Вінниці останні два роки активно встановлюють острівці безпеки та зупинки, розвернуті «спиною» до проїжджої частини.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають