9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 29 Січня, 2023

У Вінниці планують за 120 днів реконструювати злітно-посадкову смугу

У міжнародному аеропорту «Вінниця» в цьому році почнуть реконструкцію злітно-посадкової смуги та планують закінчити роботи за 120 днів.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням наDATA.UA.

«Вся проектно-кошторисна документація знаходиться на стадії державної експертизи. Думаю, що в другій половині травня будемо оголошувати тендер на проведення робіт. Там повинні бути терміни на підготовчі роботи», – заявив мер Вінниці Сергій Моргунов.

Сергій Моргунов уточнив, що всього заплановано дві черги робіт. Перша пов’язана з реконструкцією ЗПС і повинна тривати не більше 120 днів при належному фінансуванні з державного бюджету.

blank

«Там дві черги. Ще є будівництво допоміжних споруд, сфера безпеки, навігаційне обладнання. Це будуть робити в наступному році. Головне — зробити саму смугу», – повідомив мер Вінниці.

За словами голови Вінницької ОДА Валерія Коровія, стоїть завдання з реконструкції злітно-посадкової смуги почати в червні — липні.

В цілому в аеропорту «Вінниця» заплановано оновити ЗПС, світлосигнальне обладнання, під’їзні дороги, освітлення, інженерні мережі, перони. Загальна вартість робіт – 2,2 млрд. гривень. Інвестиції в першу чергу складуть 1 млрд грн.

Реконструкція проводиться при спільному фінансуванні з державним бюджетом.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають