9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 29 Листопада, 2021

У вересні в Києві запустять SmartTicket для поїздів та метро

Єдиний електронний квиток SmartTicket для поїздів далекого прямування і метро в Києві можна буде придбати вже в вересні.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Продаж квитка буде здійснюватися на транспортному порталі електронних послуг e-transport.gov.ua і на SmartTicket.gov.ua. Відзначається, що експериментальний проэкт впроваджує Галузевий центр цифровізації і кібербезпеки Міністерства інфраструктури України за участю “Укрзалізниці”.

“Стартуємо цієї осені з довгоочікуваною для багатьох українців ініціативою – SmartTicket. Для початку, на першому етапі цей квиток буде доступний для поїздів внутрішнього сполучення далекого прямування і міського е-квитка в Києві. У майбутньому ми хочемо, щоб всі види транспорту — поїзди, автобуси, літаки та громадський транспорт були пов’язані єдиним е-квитком”, – повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій.

Криклій також додав, що крім Києва впровадженням SmartTicket зацікавилися Маріуполь, Харків і Львівська облдержадміністрація.

Керівник галузевого центру цифровізації та кібербезпеки Володмир Набоков відзначив, що зараз система працює в режимі дослідної експлуатації. Для її розвитку також розробляється підключення до системи інших перевізників, які готові співпрацювати. Вже йде розробка підключення до системи перевізників SkyUp і Gunsel. Працюють і над додатковою функціональністю — мобільним додатком, інтелектуальним пошуком і т.д.

Надалі, скориставшись порталом e-transport.gov.ua, пасажир зможе придбати єдиний квиток відразу на 4 види транспорту, або, наприклад, метро і поїзд або на поїзд і літак. SmartTicket буде зчитуватися за допомогою QR-коду на мобільному пристрої контролера.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають