9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 30 Березня, 2023

У третьому кварталі 2021 року аеропорт Бориспіль отримав 189 мільйонів гривень чистого прибутку

У третьому кварталі поточного року чистий прибуток ДП “Міжнародний аеропорт Бориспіль” склав 189 мільйонів гривень, що у 2,2 раза вище за плановий показник.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Про це у четвер, 25 листопада, під час форуму “Велике будівництво. Авіація та туризм” повідомив генеральний директор підприємства Олексій Дубревський.

“Були введені певні заходи, і ми за третій квартал показали 189 млн грн (чистого прибутку), що у 2,2 раза вище за план і на 1 млрд грн більше у порівнянні з аналогічним періодом минулого року”, – зазначив він.

blank

За словами Дубревського, у третьому кварталі 2021 року аеропорт повністю покрив збитки першого півріччя поточного року (майже 73 млн грн). Також підприємство повністю виплатило зобов’язання перед АТ “Альфабанк”.

“Загалом за 9 місяців 2021 року на погашення фінансових зобов’язань перед кредиторами було витрачено 878 млн грн. Хотів би відзначити кропітку роботу фінансистів, якими було проведено потужну аналітику та обрано саме той час, коли була курсова різниця та інше, що дозволило нам оптимізувати витрати на кредитні зобов’язання майже на 660 тис. євро. Ми заощадили ці гроші для підприємства”, – наголосив керівник МА “Бориспіль”.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають